QM AWARDS 2. TUR HEYECANI DEVAM EDİYOR

Sektörel Haberler, slide 28 Kasım, 11:08'de eklendi

 İkinci tur oylama heyecanı tüm hızıyla devam ediyor. Qm Awards birinci tur, 51 bin 990 oylama ziyaretçisiyle rekor kırdı.

 Qm AWARDS 2. Tur Oylama Heyecanı Devam Ediyor

Turizm sektöründe yönetim kalitesini vurgulamak amacıyla yayınlanan GM, tarafınca bu yıl 9.su düzenlenen Quality Management Ödülleri,‘Qm Awards 2018’  ikinci tur oylaması oylaması tüm hızıyla devam ediyor.

İki aşamalı oylama  ile belirlenen  Qm Ödülleri ; 13 Aralık 2018 tarihinde Titanic Deluxe Golf Belek  sahiplerini bulacak. İkinci tur oylama 25 Kasım – 07 Aralık 2018 tarihlerinde gerçekleşecek.

Oylama onayı mailini mutlaka tıklayın!

İsmen ve mail adresi ile katılım sağlayabileceğiniz QM Awards oylamalarında her katılımcı bir oy kullanabilecek olup,  oy kullanan kişi, mutlaka mail adresine gönderilecek olan oylama onayını tıklayarak teyit etmek zorunda.( 1. Oylamada kullanılan mailler ikinci tur oylamada da kullanılabilecektir).

Oylamaya online olarak www. qmawards.com ve www.gmdergi.com adreslerinde bulunan linkler üzerinden katılım sağlayabilirsiniz.

 TÜRK TURİZMİNİN EN KAPSAMLI ÖDÜL TÖRENİ

QM ÖDÜLLERİ, turizmde ‘Kaliteyi Yönetmenin’ önemini vurgulamak amacıyla GM Turizm ve Yönetim Dergisi’nce  ( POYD- Profesyonel Otel Yöneticileri Derneği  Resmi Yayını) düzenlenen Türk Turizminin en kapsamlı ödül törenidir. Bu yıl 9.su gerçekleşecek olan “Quality Management AWARDS“ ; Kalite Yönetim Ödülleri,  Türkiye’nin ve KKTC’nin Turizm profesyonellerini,  yatırım ve yatırımcılarını, bölge, tur operatörü, acente, taşeron, kişi, kurum ve özel teşebbüsleri takdir ve teşvik etmek amacıyla Türk Turizmine hizmet etmeye başladı. QM, markalaşma sürecini tamamlayan ve sürdürülebilir bir yönetim tarzını benimsemiş, Türkiye’yi başarı ile temsil eden, ülkesine ve sektörüne katma değer sağlamayı sürdüren ve bunu ilke haline getirmiş olan tüm sektör paydaşlarını rol model olarak sektörün değerlendirmesine sunmaktadır.

GM Turizm ve Yönetim Dergisi  olarak 2010 yılında başlatılan ve her yıl yeni bir slogan ile farkındalık yaratmayı ve turizm endüstrisinin mükemmeliyetçi ruhunu uyandırmada öncü olmayı kendine görev edinen ödül töreni QM ; bu yıl da en iyileri ödüllendirerek turizm endüstrisi paydaşlarını ve sektöre hizmet veren kurumsal şirketleri ödül gecesi vasıtasıyla bir araya getirerek birlik ve beraberliğin getirdiği gücü pekiştirecektir. İnanıyoruz ki, QM bu sinerjisi ile organizasyonu uluslararası arenaya taşımaya çok yakın.

 SLOGANIMIZ “BE THE BEST”

En iyiyi hedeflemek zorundayız. Markanız, ilişkileriniz, tavrınız ve tarzınız en üst noktaya ulaşmayı  hedeflemek zorunda. Çünkü karşınızda sürekli gelişen ve değişen bir dünya var. Qm’de  “Be The Best” sloganıyla  bunu vurgulamak istedik.

 İKİ AŞAMALI OYLAMA SİSTEMİ İLE ÖDÜLLER SAHİPLERİNİ BULUYOR

Her yıl kasım – aralık aylarında www.qmawards.com ve www.gmdergi.com siteleri üzerinden oylama ile başlayan ve aralık ayı içerisinde gerçekleşen “Quality Management” ödülleri, iki aşamalı sistemden oluşuyor.  İlk aşamada genel adaylar kamuoyuna sunuluyor, adayların aldığı oylara göre belirlenmiş nihai liste tekrar oylanıyor.

Yaklaşık 60 bin turizm endüstrisi profesyonelinin, çalışanlarının, üyelerinin ve yatırımcılarının katılımıyla gerçekleştirilen QM oylaması;  turizm endüstrisine e-posta, www.qmawards.com ve www.gmdergi.com online sitelerimiz üzerinde yer alan oylama linki ile ulaştırılıyor.

Oylamalar sonucunda oluşan nihai adaylar değerlendirilerek, kazananlar belirleniyor.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.