30.3 C
Antalya
Salı, Temmuz 27, 2021

English EN German DE Russian RU Turkish TR

QM’den tescilli Resort Otelleri

Türkiye’nin En İyi Yönetilen Resort Otelleri ana kategorisinde 7 dalda ödüller sahipleriyle buluştu. Ege ve Akdeniz’in en iyi resort ve zincir marka otelleri başarılarını bir kez daha kanıtlamanın haklı gururunu yaşadı.

Qm Awards 11. yılında turizm sektörünün enlerini ödüller verdi. Ödüller, hem Akdeniz hem de Ege bölgesine gitti.

Türkiye’nin En İyi QM Resort Oteli / Akdeniz Bölgesi ödülünü Ela Quality Resort Hotel alırken, ödülü Ela Quality Resort Yiyecek İçecek Müdürü Enver Çamlı aldı.

Türkiye’nin En İyi Qm Luxury Oteli / Akdeniz Bölgesi ödülünü Maxx Royal Belek Resort alırken ödülü, otel Genel Müdürü Şenol Yorgancı teslim aldı.

Türkiye’nin En İyi Qm Resort Oteli / Ege Bölgesi ödülünü Hilton Dalaman Sarıgerme Resort & Spa

Hilton Dalaman Sarıgerme Resort & Spa şirketinde Satış ve Pazarlama Müdürü Oya Öcal aldı.

Türkiye’nin En İyi Qm Zincir Resort Otel Markası Limak Hotels olurken ödülü Limak Otelleri Genel Koordinatörü Kaan Kavaloğlu aldı.

Türkiye’nin En İyi Qm Zincir Luxury Otel Markası ödülü Rixos Hotels alırken ödülü Rixos Hotels CFO Ali Keşkaya aldı.

Türkiye’nin En İyi Çıkış Yakalayan Qm Zincir Otel Markası Armas Hotels aldı.

Türkiye’nin En İyi Qm Luxury Oteli / Ege Bölgesi ödülünü Lujo Hotel Bodrum aldı.

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

GM TURİZM VE YÖNETİM DERGİSİ
13 yıldır basılı olarak yayın hayatına başarı ile devam eden ve POYD’un (Profesyonel Otel Yöneticileri Derneği) resmi yayını olan GM Turizm & Yönetim Dergisi’nin online haber portalına hoş geldiniz! www.gmdergi.com’da turizmin en önemli ve güncel haberlerini günlük olarak sizlerle paylaşmaktayız. Ayrıca basılı yayınımızda yer alan önemli konuları ve çok özel röportajları online portalımız aracılığı ile okuyucularımıza sunmaktayız. Online portalımız üzerinde bulunan e- dergi okuma linki ile basılı dergimize ulaşabilir, dilerseniz akıllı telefonlarınıza app uygulaması olarak gmdergi yazarak indirip dergimizi okuyabilirsiniz. Türkiye’nin ilk ve tek Turizm ve Yönetim Dergisi GM (General Management)’ın geçmişi, online portalımız öncesinde 12 yılla dayanmaktadır. Yayın hayatına 2004 yılında başlayan GM, günümüze kadar varlığını sürdürmektedir. GM Turizm ve Yönetim Dergisi, turizm sektörü başta olmak üzere tüm sektörlerin yöneticilerine, değişen yönetim trendleri hakkında bilgi sağlamak, yenilikleri, değişiklikleri ve ihtiyaç duyulan çözüm önerilerini turizm yöneticileriyle paylaşmak amacıyla, aylık olarak yayınlanmaktadır. GM Turizm ve Yönetim Dergisi, tümüyle turizm endüstrisi ve turizm profesyonellerinin ilgi alanındaki konular ile sektöre ilişkin araştırma ve incelemelerden oluşmakta, sektörel trendlerle ilgili analizlere yer vermektedir. İçeriği ve yayın hedef tur operatörü, yatırımcı, işletmeci, yönetici, danışman, lojistik hizmet verenlere yönelik olarak hazırlanmaktadır. GM, yayın içeriği itibariyle, turizm sektörü ile sektörle ilişkili endüstri ve diğer kesimleri buluşturan bir BİLGİ platformu niteliğindedir. Derginin her sayısında araştırma, inceleme ve dosya konuları ile bölgelerden, Türkiye’den ve dünyadan haberlerin yanı sıra sektörün her kesiminden haberlere ve en son istatistiklere yer verilmektedir. GM, Türkiye turizm bölgelerinin genelindeki tüm üst düzey turizm tesislerinin, şirketlerinin ilgili yöneticilerine, işletmecilerine, yatırımı devam eden otellerin proje sorumlularına, turizmle ilgili kamu kurum ve kuruluşlarına dağıtılmakta olup Profesyonel Otel Yöneticileri Derneği (POYD)’nin resmi yayınıdır. Keyifli okumalar…

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

GM MOLA

BİZİ TAKİP EDİN

17,610BeğenenlerBeğen
17,900TakipçilerTakip Et
97AbonelerAbone

SON HABERLER