30.3 C
Antalya
Salı, Temmuz 27, 2021

English EN German DE Russian RU Turkish TR

Rosaviatsiya’dan aşıya teşvik uygulaması

Rus Federal Hava Taşımacılığı Ajansı (Rosaviatsiya) kovit-19 salgınıyla mücadele amacıyla aşılı turistleri teşvik etmek ve aşının güvenilirliği hakkında bilgi vermek için havayolları ve havalimanlarıyla iletişime geçti.

Tourdomru’dan aldığımız bilgiye göre Rusya’da aşı kampanyasına dikkat çekmek için havaalanlarında ve uçaklarda sesli-görüntülü mesajlar yayınlanacak. Aşının her iki dozununda alındığına dair belge getiren müşteriler için bonus hesaplarına 10.000 mil yüklenecek.

UYGULAMAYI KABUL EDEN HAVAYOLLARI ŞİRKETİ VE HAVA LİMANLARI

Nordwind havayolları temsilcileri benzer uygulamayı temmuz ayında başlatacaklarını kaydederken, Smartavia havayolları bu kampanyayı değerlendirdiklerini ancak henüz karar vermediklerini belirtti. S7 Airlines ise böyle bir kampanyaya katılmayacaklarını söyledi.

Benzer uygulamayı Zhukovsky havalimanı da planlarken Sheremetyevo havalimanı, video ve ses içerikleriyle yolcuları bilgilendirmeye başladı. Domodevo havalimanı ise çalışanlarının aşılanması için kampanya başlattı. Bununla birlikte gelen talep üzerine yolcular için bilgilendirici çağrılar da başlatılacak. Simferopol havalimanı ise virüse karşı tedavi olmayı desteklediklerini belirtti.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

GM TURİZM VE YÖNETİM DERGİSİhttps://gmdergi.com/online/
13 yıldır basılı olarak yayın hayatına başarı ile devam eden ve POYD’un (Profesyonel Otel Yöneticileri Derneği) resmi yayını olan GM Turizm & Yönetim Dergisi’nin online haber portalına hoş geldiniz! www.gmdergi.com’da turizmin en önemli ve güncel haberlerini günlük olarak sizlerle paylaşmaktayız. Ayrıca basılı yayınımızda yer alan önemli konuları ve çok özel röportajları online portalımız aracılığı ile okuyucularımıza sunmaktayız. Online portalımız üzerinde bulunan e- dergi okuma linki ile basılı dergimize ulaşabilir, dilerseniz akıllı telefonlarınıza app uygulaması olarak gmdergi yazarak indirip dergimizi okuyabilirsiniz. Türkiye’nin ilk ve tek Turizm ve Yönetim Dergisi GM (General Management)’ın geçmişi, online portalımız öncesinde 12 yılla dayanmaktadır. Yayın hayatına 2004 yılında başlayan GM, günümüze kadar varlığını sürdürmektedir. GM Turizm ve Yönetim Dergisi, turizm sektörü başta olmak üzere tüm sektörlerin yöneticilerine, değişen yönetim trendleri hakkında bilgi sağlamak, yenilikleri, değişiklikleri ve ihtiyaç duyulan çözüm önerilerini turizm yöneticileriyle paylaşmak amacıyla, aylık olarak yayınlanmaktadır. GM Turizm ve Yönetim Dergisi, tümüyle turizm endüstrisi ve turizm profesyonellerinin ilgi alanındaki konular ile sektöre ilişkin araştırma ve incelemelerden oluşmakta, sektörel trendlerle ilgili analizlere yer vermektedir. İçeriği ve yayın hedef tur operatörü, yatırımcı, işletmeci, yönetici, danışman, lojistik hizmet verenlere yönelik olarak hazırlanmaktadır. GM, yayın içeriği itibariyle, turizm sektörü ile sektörle ilişkili endüstri ve diğer kesimleri buluşturan bir BİLGİ platformu niteliğindedir. Derginin her sayısında araştırma, inceleme ve dosya konuları ile bölgelerden, Türkiye’den ve dünyadan haberlerin yanı sıra sektörün her kesiminden haberlere ve en son istatistiklere yer verilmektedir. GM, Türkiye turizm bölgelerinin genelindeki tüm üst düzey turizm tesislerinin, şirketlerinin ilgili yöneticilerine, işletmecilerine, yatırımı devam eden otellerin proje sorumlularına, turizmle ilgili kamu kurum ve kuruluşlarına dağıtılmakta olup Profesyonel Otel Yöneticileri Derneği (POYD)’nin resmi yayınıdır. Keyifli okumalar…

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

GM MOLA

BİZİ TAKİP EDİN

17,610BeğenenlerBeğen
17,900TakipçilerTakip Et
97AbonelerAbone

SON HABERLER