Rus Tur Operatörleri Türkiye Programlarını Açıkladı

slide 5 Ağustos, 10:30'de eklendi

Rus Tur Operatörleri Türkiye Programlarını Açıkladı

Rusya’dan Türkiye’ye tarifeli uçuşlar 1 Ağustos’ta İstanbul ve Ankara’yla başladı. Rus tur operatörleri Türkiye tur programlarını da tek tek açıkladı.

Rus Operatörler Rusya nın 25 şehirden Türkiye Rus Turist getirecek. Bu kapsamda Moskova, St. Petersburg ve Rostov-on-Don şehirlerinden Türkiye’ye charter turları gerçekleştirecek. Rusya’nın 25 şehrinden turistler iç hat uçuşlarıyla Moskova, St. Petersburg ve Rostov-on-Don’a getirilecek. Bu şehirlerden de charter uçuşlarla Antalya, Dalaman ve Bodrum’a tur programları düzenlenecek.

 

Coral Travel 10 Ağustos’tan itibaren Rusya’nın 25 şehrinden Rus turistleri Türkiye’deki tatil beldelerine getirecek.

Arkhangelsk, Chelyabinsk, Nizhny Novgorod, Irkutsk, Kemerovo, Kaliningrad, Krasnoyarsk, Kazan, Nizhnekamsk, Nizhnevartovsk, Omsk, Novosibirsk, Perm, Syktyvkar, Surgut, Yekaterinburg, Tyumen ve Ufa sakinleri Moskova’dan Antalya’ya uçacak. Samara, Orenburg, Saratov ve Ulyanovsk’tan gelen turistler Rostov-on-Don havaalanından Türkiye’ye uçacak. Şirketin PR departmanı Başkanı Marina Makarova Ural Havayolları ve Red Wings uçaklarıyla turistleri Türkiye’ye getireceklerini söyledi.

Tur operatörü PEGAS Touristik, Nordwind Havayollarıyla 24 Rus şehrinden Moskova’ya getireceği Rus turistleri Antalya’ya götürecek.

Şirket ayrıca Moskova ve St. Petersburg’dan Nordwind uçaklarıyla Dalaman’a uçacak. Pegas Touristik, Moskova’dan Bodrum’a da uçacak.

ANEX Tour, Rusya Federasyonu’ndaki 10 şehirden aktarmalı uçaklarla Moskova üzerinden Antalya’ya uçuşlar gerçekleştirecek.

uçuşlar

AZUR air, Novosibirsk, Ufa (haftada üç uçuş), Kazan (haftada dört uçuş), Samara (haftada beş uçuş) ve Yekaterinburg (her gün) üzerinden Moskova’ya düzenli seferlere başladı. Moskova Vnukovo havaalanından kalkacak charter uçaklar turistleri Antalya, Bodrum ve Dalaman’a taşıyacak.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.