31.3 C
Antalya
Salı, Temmuz 27, 2021

English EN German DE Russian RU Turkish TR

Rusya Türkiye uçuşları 22 Haziran’da başlıyor

Türk Turizminin merakla beklediği tarih açıklandı.  Rusya ile türkiye Hava trafiği 22 Haziran’dan itibaren yeniden başlayacak.

 

Ator.ru’da yer alan habere göre karar, bugün Rus hükümetinin Başbakan Yardımcısı, Operasyonlar Karargahı Başkanı Tatyana Golikova tarafından düzenlenen bir brifingde açıklandı. Türkiye ile hava trafiği, bir Rus heyeti tarafından Türk tatil köylerinin ayrıntılı bir incelemesinin ardından 22 Haziran’dan itibaren yeniden başlayacak. 

Tatyana Golikova, Rusya 24 TV kanalının yayınında Rus uzmanlardan oluşan bir heyetin Türkiye ziyaretinin sonuçlarını ayrıntılı olarak anlattı. buna göre  havaalanı, laboratuvarlar, oteller ve vakaları belirleme protokollerine aşinalık, personeli test etme, hastaları izole etme ve temas kurulacak kişileri tanımanın sonuçları, bazı küçük eksikliklere rağmen Rus tarafını memnun etti.

Rus heyetinin ziyareti sonucunda, 22 Haziran 2021 tarihinden itibaren Türkiye ile uçuşların yeniden başlatılmasına karar verildi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

GM TURİZM VE YÖNETİM DERGİSİhttps://gmdergi.com/online/
13 yıldır basılı olarak yayın hayatına başarı ile devam eden ve POYD’un (Profesyonel Otel Yöneticileri Derneği) resmi yayını olan GM Turizm & Yönetim Dergisi’nin online haber portalına hoş geldiniz! www.gmdergi.com’da turizmin en önemli ve güncel haberlerini günlük olarak sizlerle paylaşmaktayız. Ayrıca basılı yayınımızda yer alan önemli konuları ve çok özel röportajları online portalımız aracılığı ile okuyucularımıza sunmaktayız. Online portalımız üzerinde bulunan e- dergi okuma linki ile basılı dergimize ulaşabilir, dilerseniz akıllı telefonlarınıza app uygulaması olarak gmdergi yazarak indirip dergimizi okuyabilirsiniz. Türkiye’nin ilk ve tek Turizm ve Yönetim Dergisi GM (General Management)’ın geçmişi, online portalımız öncesinde 12 yılla dayanmaktadır. Yayın hayatına 2004 yılında başlayan GM, günümüze kadar varlığını sürdürmektedir. GM Turizm ve Yönetim Dergisi, turizm sektörü başta olmak üzere tüm sektörlerin yöneticilerine, değişen yönetim trendleri hakkında bilgi sağlamak, yenilikleri, değişiklikleri ve ihtiyaç duyulan çözüm önerilerini turizm yöneticileriyle paylaşmak amacıyla, aylık olarak yayınlanmaktadır. GM Turizm ve Yönetim Dergisi, tümüyle turizm endüstrisi ve turizm profesyonellerinin ilgi alanındaki konular ile sektöre ilişkin araştırma ve incelemelerden oluşmakta, sektörel trendlerle ilgili analizlere yer vermektedir. İçeriği ve yayın hedef tur operatörü, yatırımcı, işletmeci, yönetici, danışman, lojistik hizmet verenlere yönelik olarak hazırlanmaktadır. GM, yayın içeriği itibariyle, turizm sektörü ile sektörle ilişkili endüstri ve diğer kesimleri buluşturan bir BİLGİ platformu niteliğindedir. Derginin her sayısında araştırma, inceleme ve dosya konuları ile bölgelerden, Türkiye’den ve dünyadan haberlerin yanı sıra sektörün her kesiminden haberlere ve en son istatistiklere yer verilmektedir. GM, Türkiye turizm bölgelerinin genelindeki tüm üst düzey turizm tesislerinin, şirketlerinin ilgili yöneticilerine, işletmecilerine, yatırımı devam eden otellerin proje sorumlularına, turizmle ilgili kamu kurum ve kuruluşlarına dağıtılmakta olup Profesyonel Otel Yöneticileri Derneği (POYD)’nin resmi yayınıdır. Keyifli okumalar…

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

GM MOLA

BİZİ TAKİP EDİN

17,610BeğenenlerBeğen
17,900TakipçilerTakip Et
97AbonelerAbone

SON HABERLER