SADUN ALP AURUM HOTELS’TEN AYRILIYOR

Sektörel Haberler, slide 30 Kasım, 13:32'de eklendi

SADUN ALP AURUM HOTELS’TEN AYRILIYOR

MHOLIDAY HOTELS VE AURUM HOTELS’ in bünyesinde Genel Koordinatör olarak çalışan Sadun ALP, görevinden ayrılacağını söyledi.

Kouyla ilgili Sadun Alp  basına şu açıklamayı yaptı ; “2016 yılı sonundan itibaren Didim’de,Antalya’da,Trabzon’da,Kuşadası’nda,Çankırı’da,Bodrum’da bulunan AURUM HOTELS ve MHOLIDAY HOTELS bünyesinde Genel Koordinatör olarak çalıştığım,tesislerimizden 01 Aralık 2018 tarihi itibarı ile ayrılıyorum.  Bugüne kadar vermiş oldukları destek için, Değerli Mesai Arkadaşlarımıza,Yönetim Kurulumuza,İş Ortaklarımıza,Acentelere,Tour Operatörlerine ve Tedarikçi Firmalara hepsine tek tek teşekkür eder, sevgiler ve saygılar sunarım” dedi.

HEM DOLULUKLAR HEM FIYATLAR YÜKSELİŞTE

Konaklama sektöründe doluluklarda artış sürerken gelirlerde de çift haneli artış oranı dikkatleri çekti. TÜROB, Ekim 2018 otel doluluklarının 2017’nin aynı ayına göre yüzde 7.7 arttığını ve 69.4 olarak kaydedildiğini bildirdi. İstanbul’da ise bu oran yüzde 73.5’e çıktı. TÜROB Başkanı Timur Bayındır, gelir artışında özellikle Avrupalı turistin geri dönmeye başlamasının etkili olduğunu  ifade etti. Konaklama sektöründe hem doluluklarda hem fiyatlardaki gelir artışı büyük mutluluk yarattı. Doluluklardaki yükseliş devam etti. Ekim’de gelirlerde çift haneli yükseliş var. STR’nin Türkiye Otelciler Birliği (TÜROB) için hazırladığı ‘Ekim 2018 Ülke Performans Raporu’da “Türkiye’nin Ekim 2018 otel dolulukları, 2017 yılının aynı ayına göre yüzde 7.7 artarak yüzde 69.4 olarak kaydedildiği ifade edildi.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.