Sezon Uzayınca Rus Tur Operatörleri Sonbahar- Kış Programlarını Açıkladı

slide 30 Eylül, 11:42'de eklendi

Sezon Uzayınca Rus Tur Operatörleri Sonbahar- Kış Programlarını Açıkladı

Rus tur operatörleri uzayan yaz sezonu için  Türkiye’ye yönelik charter uçuşları için planlarını hazırladı ve duyurdu. İşte Coral, Anex ve Pegas ve Intourıst’ in Sonbahar- Kış Programları…

rus

Rusya pazarının önde gelen tur operatörleri, sonbahar – kış döneminde Türkiye’deki tatil bölgelerine yönelik uçuş planlarını duyurdu.

 

Rus tur operatörleri Kasım ayının sonuna kadar Antalya’ya uçuş düzenlemeye hazır. Kışın ise  talebe göre charter seferleri planlanacak.

 

Coral Travel, Kış Ayları İçin De Plan Yaptı

Coral Travel Halkla İlişkiler Departmanı Direktörü Marina Makarkova; “Türkiye tatillerine olan ilginin arttığını görmekteyiz. Ve bu süreç devam edecek gibi duruyor. Bu da Türkiye’de sezonu Kasım ayı sonuna kadar uzatmak için her türlü nedeni bizlere sunuyor.” Dedi.

Coral Travel, Türkiye tatil beldelerine yönelik charter uçuş programı kapsamında Moskova ve Rusya’nın 12 bölgesinden uçuş gerçekleştiriyor. Ayrıca tur operatörü 2020/21 kış sezonunda da Türkiye’ye uçmayı planı içinde.

Anex Tour Moskova’dan Antalya’ya Kesintisiz Uçuşlara Devam

ANEX Tour, önce ki yıllarda olduğu gibi, Moskova’dan Antalya’ya yönelik charter programını kesintiye uğratmayacak. ANEX Tour’un Basın Servisi ;“Aralık ayında, uçuşların sıklığı Ekim ayından daha az olacak, ama uçuşlar planlanıyor ve olacak. ” dedi.

ANEX Tour ayrıca Kasım ayında Antalya’ya Rusya Federasyonu’nun altı bölgesinden; Aralık ayında ise sadece Kazan, Rostov-on-Don ve St. Petersburg’dan Antalya’ya charter seferleri  ile uçuşlarını sürdürecek. ANEX Tour’un Moskova’dan Dalaman uçuşları her gün 22 Ekim’e kadar ve Bodrum’a 24 Ekim’e kadar uzayacak.

Pegas Touristik’ten Yıl Boyu Uçuş

PEGAS Touristik, ise Türkiye’ye tüm yıl boyunca charter uçuşları düzenlemeyi planlıyor.

PEGAS Touristik Genel Müdürü Anna Podgornaya, ATOR’a konu hakkında açıklama yaptı. “Türkiye’ye yönelik kış sezonu charter programının oluşum aşamasında olduğunu ve kışın hangi şehirlerden uçuşların düzenleneceğinin sonradan belli olacak.”  Dedi.

Intourıst’ten 10 Kasım’a Kadar Antalya Ve Dalaman’a Uçuş

Intourist’in partner havayolları Red Wings ve Azur Air ile gerçekleştirdiği Antalya ve Dalaman yaz uçuş programı 10 Kasım’a kadar sürecek. Intourist’in bu noktalara yönelik charter uçuşları geçen yıl 31 Ekim’e kadar sürmüştü. Intourist’in basın servisine göre Kasım ayında yaz uçuş programının sona ermesiyle Antalya için kış uçuş programı başlatılacak.

 

GM Dergisinin Diğer Haberleri İçin Tıklayınız!

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.