THE VEGAN LODGE OLYMPOS 8 MART 2019’ DA KAPILARINI AÇIYOR

Güncel, Sektörel Haberler, slide 17 Eylül, 12:34'de eklendi

The Vegan Lodge Olympos 8 mart 2019’ da kapılarını açıyor

Ana sloganı ‘’Başka bir tatil mümkün’’ olan işletme, bütüncül sürdürülebilir bir turizm anlayışının uygulaması açısından da öncülük edecek. Vegan yaşam şeklinin Dünya’da hızla ivme kazanması ile birlikte bu yaşam şekline hitap eden ürün ve hizmetlere de her gün bir yenisi ekleniyor.

Vegan bireylerin tatil ihtiyaçlarını kendi yaşam felsefesi çerçevesinde karşılayabilecekleri bir tesis olan The Vegan Lodge, 30 dönüm arazi üzerinde 34 oda , 2 adet havuz, yoga salonları , bar ve restorandan oluşan bir kompleks olarak hizmet verecek. Ana sloganı ‘’Başka bir tatil mümkün’’ olan işletme, bütüncül sürdürülebilir bir turizm anlayışının uygulaması açısından da öncülük edecek.

the vegan

Tesis yarım pansiyon konsepti ile çalışacak.  Oteldeki tüm kozmetik, temizlik.  Tekstil ürünleri de dahil olmak üzere kullanılacak malzemeler hiç bir şekilde hayvansal ürün içermeyecek. Bununla beraber kendi bostanında doğal yöntemlerle elde edilen sebzeler kullanılacak. Enerji kaynağı olarak yenilenebilir güneş enerjisinin elektrik ve su konusunda devreye alınması diğer sürdürülebilir anlayışın uygulamaları olacak.

 

 

otelin işletme ortaklarından Emre Dilek de bir vegan.  Emre Dilek “ Dünya turizminde bir cazibe merkezi olan ülkemizin turizm çeşitliliğini arttırma gibi bir misyonu da yerine getirmiş olacağız. Özellikle, hali hazırda ülkemize yoğun olarak ilgi gösteren ülkelerden gelen vegan turistlere de, o yaşam tarzının gerektirdiği kaliteli bir ürün ve hizmet sunacak olmanın heyecanını taşımaktayız “ diye konuştu. Tesis mevcut altyapının vegan anlayışa göre düzenlenmesinin ardından 8 Mart 2019 tarihinde yurt içi ve yurt dışından gelecek olan misafirlerini ağırlamaya başlayacak.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Sorry, comments for this entry are closed at this time.