Thomas Cook’un Eski Profesyonellerinden  Yeni Bir Tur Operatörü

slide 10 Eylül, 13:55'de eklendi

Thomas Cook’un Eski  Profesyonellerinden  Yeni Bir Tur Operatörü

İflas eden Thomas Cook’un bir grup eski profesyonelleri, Birleşik Krallık’ta yeni bir tur operatörü kurmaya hazırlanıyor. Tur operatörünün adı da “ SunnyHeartTravel” olacağı söyleniyor.

eski

Thomascook’un eski takımı merkezi Peterborough olacak tur operatörünün ismi  “Sunny Heart Travel”ı kuracak .Thomas Cook’un eski yöneticilerinden Steve Bentzen, İngiliz medyasına yaptığı açıklamada, İngiliz halkının seyahate olan güveninin geri gelmesi ile birlikte tur operatörünü hizmete açacaklarını duyurdu.  Sunny Heart Travel, uçuşlar, oteller, geziler, yolculuklar dahil olmak üzere geniş bir ürün yelpazesinde hizmet verecek.

 

Gm Turizm ve Yönetim Dergisi’nin Diğer Haberlerine Ulaşmak İçin Tıklayın!

 

 

 

 

ATF’den Fark Yaratacak Teknoloji

ATF’den Acente İletişim Aplikasyonu ve 360 Derece Fuarı Konsepti

Bu yıl ikincisi düzenlenecek olan Antalya Turizm Fuarı, 26-27 Ekim 2020 tarihinde en önemli kaynak pazarların paydaşları ile turizm endüstrisini bir araya getirmek üzere çalışmalarını tüm hızıyla sürdürüyor. ATF, Antalya Turizm Fuarı, iletişim teknolojisini geliştirmeye devam ediyor. ATF, Türkiye’de ilk ve tek olacak 360 derece turizm fuar konseptiyle fuarcılık alanındaki iddiasını ortaya koyacak.

 

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.