TUI Russıa & CIS Ukrayna Ve Belarus’tan İlk Uçuşlarını Gerçekleştirdi

slide 3 Temmuz, 19:34'de eklendi

TUI Russıa & CIS Ukrayna Ve Belarus’tan İlk Uçuşlarını Gerçekleştirdi

TUI CIS

TUI Russia & CIS sağlıklı ve güvenli seyahat için gerekli tüm tedbirleri alarak yurt dışı uçuş noktalarını arttırmaya devam ediyor. Kazakistan’dan sonra 01.07.2020 tarihi itibari ile TUI Russia & CIS, Ukrayna ve Belarus uçuşlarına da başladı.

 

Ukrayna’dan Antalya ve Dalaman Havalimanlarına seferlerini gerçekleştirecek olan TUI Russia & CIS,  Kiev’den her gün olmak üzere Kharkov, Odessa, Lviv ve Zaporozhye şehirlerden de Kasım ortasına kadar uçuşlarının devam etmesini planlıyor.

Ukrayna ile birlikte Belarus uçuşları da 01.07.2020 tarihinde başlamış olup haftada 4 gün olmak üzere Minsk ve Gomel şehirlerinden gerçekleştirilecektir.

GM Dergisinin Diğer Haberleri İçin Tıklayınız!

 

 

TUI Russia & CIS pandemi sonrası ilk 2020 yaz uçağını Kazakistan’dan 20 Haziran’da karşılamıştı.

Koltuk kapasitesinin bir kısmını Kazakistan medya ve en iyi satış ofislerinin yetkililerine ayıran TUI Russia & CIS, bu amaçla turistlerin en çok merak ettiği, Covid-19’a karşı alınan önlemleri, seyahat öncesi ve sonrası prosedürleri birebir sektör önderlerine göstermeyi planlıyor.

Almaty ve Nursultan Şehirlerinden

Bir hafta boyunca ağırlanacak olan Kazakistan grubu, günlük yapacakları canlı yayınlarla bu bilgileri Kazakistan medyası ile paylaşacak. Bunun neticesinde Türkiye’ye gelmek isteyen ,ama alınan önlemler nedeniyle tatillerinin aksamasından endişe eden turistlerin, tekrar yoğun şekilde tur satın almaya başlamaları planlanıyor. Kazakistanin Almaty ve Nursultan sehirlerinden haftada 8 sefer olarak planlanan ucuşlar Eylül sonuna kadar devam edecek

 

 

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.