TUI Rusya Moskova’dan İstanbul’a Uçmaya Hazırlanıyor  

slide 24 Eylül, 11:52'de eklendi

TUI Rusya Moskova’dan İstanbul’a Uçmaya Hazırlanıyor

TUI Rusya, 26 Ekim tarihinden itibaren Moskova’dan İstanbul’a charter uçuşlarına Başlatma Hazırlığında. TUI Rusya’nın Moskova-İstanbul programını 28 Mart’a kadar sürdürecek.

TUI

Haftada 4 Uçuş Gerçekleşecek

Uçuşları Ural Hava Yolları ile yapacak olan şirket, Pazartesi, Perşembe, Cuma ve Pazar olmak üzere İstanbul’a haftada  4 uçuş  yapacak.  Söz konusu uçuşlar hem paket  tur hem de  diğer yolcularla dolacak. TUI Rusya’nın satacağı İstanbul paket turlarının fiyatı ise 57 bin rubleden (740 dolar) başlayacak.

Konu Hakkında TUI Russia  TUI Rusya ve CIS Genel Müdürü Oğuz Ergül, “Evet,  uçuşlara başlayacağız. TUI Rusya olarak böyle bir hazırlık içerisindeyiz” şeklinde Gm TUrizm ve Yönetim Dergisine konuştu.

 

 

 

GM Dergisinin Diğer Haberleri İçin Tıklayınız!

 

 

 

ATF’den Fark Yaratacak Teknoloji

Bu yıl ikincisi düzenlenecek olan Antalya Turizm Fuarı, 26-27 Ekim 2020 tarihinde en önemli kaynak pazarların paydaşları ile turizm endüstrisini bir araya getirmek.

üzere çalışmalarını tüm hızıyla sürdürüyor. ATF, Antalya Turizm Fuarı, iletişim teknolojisini geliştirmeye devam ediyor.

ATF, Türkiye’de ilk ve tek olacak 360 derece turizm fuar konseptiyle fuarcılık alanındaki iddiasını ortaya koyacak.

Antalya Turizm Fuarı Kurucusu Selçuk Meral konuyla ilgili detayları şu cümlelerle aktarıyor: “ATF, Antalya Turizm Fuarı, iletişim teknolojisini geliştirmeye devam ediyor. Daha önce de bildirdiğimiz gibi ATF tarihinden 1 ay önce kullanıma açacağı uygulama ile ziyaretçi profesyonel seyahat acenteleri katılımcılar  7/24 iletişime geçebilecek, randevular oluşturabilecek ve temas kurabilme imkanı bulacak. Bunu da anında 4 dilde tercüme ile birebir ve toplu iletişim ile yapılabilecek. Aplikasyonumuz ile çığır açacağımızın garantisini veriyoruz. Yine sadece ATF- Antalya Turizm Fuarı’na ait bir hizmet olacak olan bu uygulama ile organisazyonumuz ile gelen acentelerden iletişime geçemediğiniz kalmayacak.” dedi.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.