TUI’NİN TÜRKİYE SATIŞLARINDA ÜÇ HANELİ ARTIŞ YAŞANIYOR

Sektörel Haberler, slide 27 Kasım, 11:00'de eklendi

TUI’nin Türkiye satışlarında üç haneli artış yaşanıyor

2019 sezonunda kendi konsept otellerine 12 tesis daha ekleyeceğini açıkladı. Bununla birlikte tesis  sayısını 103’e çıkaracağı açıkladı. TUI Travel, otellerin İspanya, Yunanistan, Türkiye, İtalya, Mısır, Tunus ve Hırvatistan gibi Akdeniz destinasyonlarında olacağını söyledi.  TUİ Travel’ın açıklamasında, Türkiye’de Kuşadası’nda ve Side’de birer tane Family Life oteli açılacağı ifade edildi.

2019 YILINDA TÜRKİYE’YE YÖNELİK TALEPLER CİDDİ ARTIDA

Şirket, 2019 sezonunda Türkiye, Yunanistan ve Mısır’a dönük güçlü bir tatil talebi olacağını tahmin ediyor. Şirket, bu destinasyonlara dönük uçak ve otel kapasitesini arttırdığını ifadelerine ekledi. TUI, mevcut kış rezervasyonları ile ilgili de bilgi veren TUI, Türkiye rezervasyonlarında üç haneli artış olduğunu, Mısır, Tunus ve Fas satışlarında ise güçlü artış olduğunu ifade etti.

QM AWARDS 1. TUR OYLAMA REKOR KIRDI, İKİNCİ TUR OYLAMA BAŞLADI

 Qm AWARDS 2. Tur Oylama Başladı

Turizm sektöründe yönetim kalitesini vurgulamak amacıyla yayınlanan GM, tarafınca bu yıl 9.su düzenlenen Quality Management Ödülleri,‘Qm Awards 2018’  ikinci tur oylaması başladı.İki aşamalı oylama  ile belirlenen  Qm Ödülleri ; 13 Aralık 2018 tarihinde Titanic Deluxe Golf Belek  sahiplerini bulacak. İkinci tur oylama 25 Kasım – 07 Aralık 2018 tarihlerinde gerçekleşecek.

Oylama onayı mailini mutlaka tıklayın!

İsmen ve mail adresi ile katılım sağlayabileceğiniz QM Awards oylamalarında her katılımcı bir oy kullanabilecek olup,  oy kullanan kişi, mutlaka mail adresine gönderilecek olan oylama onayını tıklayarak teyit etmek zorunda.( 1. Oylamada kullanılan mailler ikinci tur oylamada da kullanılabilecektir).Oylamaya online olarak www. qmawards.com ve www.gmdergi.com adreslerinde bulunan linkler üzerinden katılım sağlayabilirsiniz.

 

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.