TURİZMDE DİJİTAL DEVRİM KONUŞULDU

Güncel, Sektörel Haberler, slide 17 Ekim, 14:45'de eklendi

Turizmde dijital devrim konuşuldu

turizm dijital zirve

Turizmde dijital devrim konuşuldu. Alanya Turistik İşletmeciler Derneği tarafından “Çağın Gerisinde Kalmamak ve  Satışlarda Özgürleşmek İçin Online Satış Teknolojilerini ve Eko Sistemini Anlamak” başlıklı bilgilendirme semineri verildi.

ALANYA Turistik İşletmeciler Derneği (ALTİD) ve Hotel Linkage Akademi işbirliğiyle “ Satışlarda Özgürleşmek İçin Online Satış Teknolojileri ile ilgili seminer gerçekleşti. Sunprime C-Lounge Otel’de yapılan bilgilendirme seminerine bölgede faaliyet gösteren tüm tesislerin satış pazarlama yetkilileri ve genel müdürleri katılım gösterdi. Açılış konuşmasını yapan ALTİD Başkanı ve Türkiye Otelciler Federasyonu (TÜROFED) Yönetim Kurulu Üyesi Burhan Sili, günümüzde yaşamımızı etkisi altına alan dijital devrimin seyahat ve konaklama sektörünü de büyük ölçüde etkilediği söyledi.

Sili; “Günümüz dünyasında sınırları ortadan kaldıran dijital çağda yaşıyoruz ve bu hızlı gelişime ayak uydurmak için çaba gösteriyoruz. Bu gelişmeler kavram karmaşalarını da beraberinde getirmektedir. Talep ve ihtiyaçlar doğrultusunda sektörü ve üyelerimizi bilgilendirme çalışmalarımız sürecek. Hotel Linkage Akademi İş Geliştirme ve Pazarlama Uzmanı Erhan Kaya ise 13 başlık altında 3 saat süresince seminerde dijitalleşme ile ilgili sunum yaptı.

RAMAZAN BECER : “DİJİTALLEŞME İLE TÜRK TURİZMİNİN MARKA DEĞERİNİ ARTIRABİLİRİZ”

RAMAZAN BECER : “DİJİTALLEŞME İLE TÜRK TURİZMİNİN MARKA DEĞERİNİ ARTIRABİLİRİZ”

3.Antalya Dijital Zirvesi’nin üçüncüsü, CRM Medya tarafından gerçekleştirildi. Turizm ve dijital pazarlamanın profesyonellerinin katıldığı zirvede konuşmacılarıyla büyük ilgi gördü. Antalya Dijital Zirvesi, CRM Group şirketlerinden CRM Medya tarafından gerçekleştirildi.Gerçekleştirilen etkinlik; turizm, teknoloji ve bilişim sektörüden binlerce katılımcıy ağırladı. Bu seneki ana teması: ‘Digitalization – Dijital dönüşüm ve turizme etkileri’ olan zirvede, “Turizmin geleceği dijitalde! Peki, siz neredesiniz?” sorusunun cevabı masaya yatırıldı.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.