TÜRK HAVA YOLLARI YENİ ÜNİFORMALARINI TANITTI

Güncel, Sektörel Haberler, slide 12 Eylül, 10:21'de eklendi

Türk Hava Yolları merakla beklenen yeni üniformalarını tanıttı.

Türk Hava Yolları hostesleri antrasit, kabin amirleri kırmızı ağırlığı olan üniformalar giyecek.

Türk Hava Yolları

Yeni üniformalar İtalyan modacı Ettore Bilotta imzası taşıyor.

Türk Hava Yolları

Türk Hava Yolları’nın yeni üniformaları hakkında Hürriyet Yazarı Uğur Cebeci bir yazı paylaştı.

THY’deki büyük değişim kabinden başladı. Gelecek zamanların üniformaları şimdiden hazırlandı. Hostesler antrasit, kabin amirleri kırmızı ağırlığı olan üniformalar giyecek. İtalyan modacı Ettore Bilotta prestijli, ikonik ve ayırt edici bir duruş yarattı. Boğazın köprülerindeki akış, semazenlerin bir döngü içerisindeki kesintisiz semahları ve hat sanatının akışkanlığı, özenli çalışma ile bir potaya döküldü. Kusursuz üniformalar bugün Türk ve dünya basınına tanıtılacak.

İlk gördüğümde hiç yadırgamadım. Milano rekabetinin cesur modacısı Ettore Bilotta taviz vermeden yola çıkmıştı. Ama o bir profesyoneldi. Çizgilerini, renkleri hangi coğrafyada potaya dökeceğini biliyordu. Üstelik yakınında THY’nin zeki, cesur kurumsal iletişim başkanı Seda Kalyoncu vardı. Yola koyuldular. Her aşamada THY Yönetim Kurulu Başkanı İlker Aycı hızla onayını verdi. İlker Aycı şirketin yeni imajının, yeni havalimanı ile birlikte devreye girmesi için çalışmaları gizlilik içinde kontrol etti.

 

Başkan desteği ile hiçbir durakta durmadan sonuca koşuldu. Bence çok farklı ve ilginç üniformalar ortaya çıktı. Antrasit, gri, kurumsal bayrak kırmızısı bir soy ağacının çevresinde birleşti. Ceketler, etekler, fularlar, çoraplar, pantolonlar, ayakkabılar, kepler, hepsi bir araya geldiğinde THY ekiplerini dünyanın dört bir yanında farklı hale getirecekti.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.