33.4 C
Antalya
Cuma, Temmuz 1, 2022

English EN German DE Russian RU Turkish TR

Uçuşlarla birlikte Rusya pazarı eski günlerine dönecek

Rus Acenteler: Uçuşlar Artsın, Türkiye için biz hazırız

ATF & Hellootel iş birliği ile gerçekleşen Uluslararası Acenteler Formu’na katılan Guru Travel’ın CEO’su Maksim Oshmarin “Uçuşlar başlasın, biz hazırız Türkiye’de Rus pazarı eski günlerine hızla dönecek.

ATF & Hellootel işbriliği ile gerçekleşen Uluslararası Acenteler Formu’na İkinci kez katılım gösterdik. Türkiye’de ve Türk turizmcilerle birlikte olmaktan dolayı çok mutlu olduk. Bu organizasyonu sabırsızlıkla bekliyorduk. Türk turizm profesyonelleri ile fikir alışverişinde bulunduk ve son durumu birlikte değerlendirme fırsatı yakaladık.

Rus turistlerin ve Rus acentelerinin durumu nedir?

Ruslar çok sıkıldılar, uçak sayıları bir an önce artar ise hızlı bir akış olacak. Tabi ki ilk destinasyon Türkiye. Rus Acenteler hazır, bugün başlasın biz hızlı ve eski günlerimize dönme hazırız. En kısa zamanda uçuş sorunu çözülür.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Norveçli turistler yeniden İzmir'de

Türk Turizm profesyonellerine iletmek istediğiniz mesajınızı alabilir miyiz?

Türkiye turizmcilere buradan sesleniyoruz. Her şey çok güzel olacak, uçuşların başlamasıyla Rus turistler tekrar Türkiye’ye akın edecek. Hep birlikte bu günlerin gelmesini sabırsızlıkla bekliyoruz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Portekizli turistlerden Türkiye'ye talep arttı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

GM TURİZM VE YÖNETİM DERGİSİ
18 yıldır basılı olarak yayın hayatına başarı ile devam eden GM Turizm & Yönetim Dergisi’nin online haber portalına hoş geldiniz! www.gmdergi.com’da turizmin en önemli ve güncel haberlerini günlük olarak sizlerle paylaşmaktayız. Türkiye’nin ilk ve tek Turizm ve Yönetim Dergisi GM GM (General Management)’ın geçmişi, online portalımız öncesinde 17 yılla dayanmaktadır. Yayın hayatına 2004 yılında başlayan GM, günümüze kadar varlığını sürdürmektedir. GM Turizm ve Yönetim Dergisi, tümüyle turizm endüstrisi ve turizm profesyonellerinin ilgi alanındaki konular ile sektöre ilişkin araştırma ve incelemelerden oluşmakta, sektörel trendlerle ilgili analizlere yer vermektedir. Gm Turizm & Yönetim Dergimizin Hard Copy Trajı 4000 adet, Web sitesi aylık ziyaretçi sayısı 200.000 üzerinde, sosyal medya hesaplarının reel-aktif takipçileri 35.000 olup aylık yayınlanmaktadır.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Havayollarının Brüksel seferlerine grev engeli
GM Dergi’yi Okuyabilir, Dinleyebilir ve İzleyebilirsiniz! Online portalımız üzerinde bulunan e- dergi okuma linki ile basılı dergimize ulaşabilir, dilerseniz akıllı telefonlarınıza app uygulaması olarak gmdergi yazarak indirip dergimizi okuyabilirsiniz. Teknolojiye yatırım yapmayı da ihmal etmeyen Gm Dergi, 2021 Mart ayı frekansıyla “Canlı Dergi” yayını ile aynı zamanda izlenen ve seyredilebilme dergi olma özelliğine kavuşmuştur. İçeriği ve yayını tur operatörü, yatırımcı, işletmeci, yönetici, danışman, lojistik hizmet verenlere yönelik olarak hazırlanmaktadır. GM, yayın içeriği itibariyle, turizm sektörü ile sektörle ilişkili endüstri ve diğer kesimleri buluşturan bir BİLGİ platformu niteliğindedir. Keyifli okumalar…

GM MOLA

BİZİ TAKİP EDİN

17,572BeğenenlerBeğen
22,160TakipçilerTakip Et
110AbonelerAbone

SON HABERLER