32.3 C
Antalya
Cuma, Temmuz 1, 2022

English EN German DE Russian RU Turkish TR

Ukraynalılar için Türkiye çok önemli bir destinasyon

Savaş Biter Bitmez Ukraynalı Turistler Türkiye’de

Ukrayna Acentesi Nata Tour Yetkilisi Natalia Khomenko, “Turizmde politika olmaz, savaş biter bitmez, Ukraynalılar Türkiye’de” diyerek Türkiye’de katıldığı  ATF- Antalya Turizm Fuarı & Hellootel işbirliği ile gerçekleşen Uluslararası Acenteler Forumu hakkında da değerlendirmelerde bulundu.

UKRAYNA İÇİN TÜRKİYE ÖNEMLİ BİR DESTİNASYON

Ukrayna’dan turistlerin ise savaş biter bitmez geleceğini biliyoruz. Türkiye bizim için önemli bir destinasyon. Turizmde politika olmaz.

FORUM KEMER OTELCİSİNE VE ACENTELERE MORAL OLDU

Bu dönemde Antalya Kemer otelcileriyle bir araya gelmemizi sağlayan Antalya Turizm Fuarı – ATF ve Hellootel’e teşekkür ederiz. Burada olmak hem bize hem de Türk profesyonellerine moral oldu. Her şey çok güzeldi.  Forumda yer almaktan çok memnunuz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Almanya pazarında en çok uçulan ülkeler İspanya ve Türkiye

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

GM TURİZM VE YÖNETİM DERGİSİ
18 yıldır basılı olarak yayın hayatına başarı ile devam eden GM Turizm & Yönetim Dergisi’nin online haber portalına hoş geldiniz!
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Rus turist sayısı yüzde 62 düştü
www.gmdergi.com’da turizmin en önemli ve güncel haberlerini günlük olarak sizlerle paylaşmaktayız. Türkiye’nin ilk ve tek Turizm ve Yönetim Dergisi GM GM (General Management)’ın geçmişi, online portalımız öncesinde 17 yılla dayanmaktadır. Yayın hayatına 2004 yılında başlayan GM, günümüze kadar varlığını sürdürmektedir. GM Turizm ve Yönetim Dergisi, tümüyle turizm endüstrisi ve turizm profesyonellerinin ilgi alanındaki konular ile sektöre ilişkin araştırma ve incelemelerden oluşmakta, sektörel trendlerle ilgili analizlere yer vermektedir. Gm Turizm & Yönetim Dergimizin Hard Copy Trajı 4000 adet, Web sitesi aylık ziyaretçi sayısı 200.000 üzerinde, sosyal medya hesaplarının reel-aktif takipçileri 35.000 olup aylık yayınlanmaktadır. GM Dergi’yi Okuyabilir, Dinleyebilir ve İzleyebilirsiniz! Online portalımız üzerinde bulunan e- dergi okuma linki ile basılı dergimize ulaşabilir, dilerseniz akıllı telefonlarınıza app uygulaması olarak gmdergi yazarak indirip dergimizi okuyabilirsiniz. Teknolojiye yatırım yapmayı da ihmal etmeyen Gm Dergi, 2021 Mart ayı frekansıyla “Canlı Dergi” yayını ile aynı zamanda izlenen ve seyredilebilme dergi olma özelliğine kavuşmuştur. İçeriği ve yayını tur operatörü, yatırımcı, işletmeci, yönetici, danışman, lojistik hizmet verenlere yönelik olarak hazırlanmaktadır. GM, yayın içeriği itibariyle, turizm sektörü ile sektörle ilişkili endüstri ve diğer kesimleri buluşturan bir BİLGİ platformu niteliğindedir. Keyifli okumalar…

GM MOLA

BİZİ TAKİP EDİN

17,572BeğenenlerBeğen
22,160TakipçilerTakip Et
110AbonelerAbone

SON HABERLER