VOLKAN ŞİMŞEK 2019 YAZINDA PERİLİ BAY RESORT’Ü İŞLETECEK

Sektörel Haberler, slide 15 Ocak, 11:00'de eklendi

VOLKAN ŞİMŞEK 2019 YAZINDA PERİLİ BAY RESORT’Ü İŞLETECEK

Volkan Şimşek Perili Bay Resort Hotel’i işletecek.  Turizm camiasının sevilen ismi Volkan Şimşek uzun süre yaptığı üst düzey yönetim görevlerinden sonra 2019 yazında otel işletmeciliğine giriyor.

 

Datça yarımadasında bulunan Perili Bay Resort 152 odasıyla sıra dışı mimarisiyle tam bir kıyı kasabası özelliklerini sunuyor. Kitle turizminden uzak kendine ait kumsalda denizi içinizde hissedeceğiniz tesis 2019 yılı mayıs ayında misafirlere kapılarını açacak.

Rahmetli annesinin memleketi olan Datça’da otel işletecek olmasının kendisi için büyük manevi değeri olduğunu belirtti. Şimşek, bu sıra dışı kendi koyunda özel konumuyla öne çıkan tesiste direk olarak misafirlerle bir arada olmaktan dolayı çok mutlu olacağını dile getirdi.

Perili Bay Resort otelde tam bir tatil köyü havasını misafirlere sunacağını anlattı Şimşek, Ege ve Akdeniz mutfağına önem vereceklerini denizle içi içe olan tesiste misafirlere unutulmaz bir tatil deneyimi sağlayacaklarını dile getirdi.

Tesis, Yelken,rüzgar ve su altı sporlarına çok önem veriyor.  İstanbul Yelken Klübüyle yaptığı ortak çalışmayla bünyesinde bir yelken Okulu bulunduruyor.

 

 

PERSONEL OTELİ KARLI BİR İŞLETMEYE ÇEVİRİR

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.