VONRESORT OTELLERİ BÜYÜMEYE KARAR VERDİ

Güncel, Sektörel Haberler, slide 8 Kasım, 10:48'de eklendi

İzmir Özdere bölgesi başta olmak üzere, bu yıl itibariyle yeni projelerine başlayacak. Bununla birlikte, kendi bünyesinde yönetim yapılanmasına gitti.

 

Ercan Şirketler Topluluğu olarak Turizm kanadında yatırımlara hız verildiğini belirtti. VONRESORT Otelleri Genel Müdürü Süleyman Gürpınar, yeni yatırımların yönetim kademesinin öncelikli olarak şirket bünyesinden oluşturmaya karar verdiklerini, bunun ilk adımı olarak da şu anki tesislerin yönetim yapısında değişikliğe giderek mevcut görevlerinde başarılı olan yöneticilerine yeni yetki ve sorumluluklar verdiklerini belirtti.

Gürpınar; yurt içi ve yurt dışı projelerin planlandığını , bu çalışmaların kısa bir zaman içerisinde aktif edileceğini ve şirket içerisinde üst yönetime geçen yöneticilerimizin yeni tesislerin yönetimine atanacaklarını belirterek kendilerine görevlerinde başarılar diledi.

QM AWARDS HEYECANI BAŞLIYOR

Turizm sektöründe kalitenin önemini vurgulamak amacıyla  GM Turizm ve Yönetim Dergisi tarafından 2010 yılında başlatılan Quality Management Ödülleri,  ‘Qm Awards 2018’  ilk tur oylaması başlıyor. İki aşamalı oylama sisteminden oluşan Qm Ödülleri Aralık tarihinde sahiplerini bulacak. İlk oylama 09 Kasım- 23 Kasım 2018, ikinci oylama 24 Kasım – 07 Aralık 2018 tarihlerinde gerçekleşecektir.

1.tur oylamaları 23 Kasım‘da sona erecek olup, her kategorinin finalistleri 24 Aralık itibarı ile 2. Tur oylama için Turizm endüstrisine yine qmawards.com ve gmdergi.com üzerinden sunulacaktır.

TÜRK TURİZMİNİN EN KAPSAMLI ÖDÜL TÖRENİ

QM ÖDÜLLERİ, turizmde ‘Kaliteyi Yönetmenin’ önemini vurgulamak amacıyla GM Turizm ve Yönetim Dergisi’nce düzenlenen Türk Turizminin en kapsamlı ödül törenidir.

Bu yıl 9.su gerçekleşecek olan “Quality Management AWARDS“ ; Kalite Yönetim Ödülleri,  Türkiye’nin ve KKTC’nin Turizm profesyonellerini, yatırım ve yatırımcılarını, bölge, tur operatörü, acente, taşeron, kişi, kurum ve özel teşebbüsleri takdir ve teşvik etmek amacıyla Türk Turizmine hizmet etmeye başladı.

QM, markalaşma sürecini tamamlayan ve sürdürülebilir bir yönetim tarzını benimsemiş, Türkiye’yi başarı ile temsil eden, ülkesine ve sektörüne katma değer sağlamayı sürdüren ve bunu ilke haline getirmiş olan tüm sektör paydaşlarını rol model olarak sektörün değerlendirmesine sunmaktadır.

Gm Turizm ve Yönetim Dergisi  olarak 2010 yılında başlatılan ve her yıl yeni bir slogan ile farkındalık yaratmayı ve turizm endüstrisinin mükemmeliyetçi ruhunu uyandırmada öncü olmayı kendine görev edinen ödül töreni QM ; bu yıl da en iyileri ödüllendirerek turizm endüstrisi paydaşlarını ve sektöre hizmet veren kurumsal şirketleri ödül gecesi vasıtasıyla bir araya getirerek birlik ve beraberliğin getirdiği gücü pekiştirecektir. İnanıyoruz ki, QM bu sinerjisi ile organizasyonu uluslararası arenaya taşımaya çok yakın.

 

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.