ÇEVNİ MOBİLYA HÜSEYİN ÇEVNİ “SİZ HAYAL EDERSİNİZ BİZ YAPARIZ!”

GM Life, TURİZM HABER, Turizmden Güncel Haberler 14 Kasım, 18:11'de eklendi

2008 yılından bugüne değin mobilya konusunda trendleri çok iyi takip ederek önemli projelere imza atan Çevni Mobilya’nın gelişimini ve mobilya sektörünün son durumunu firma Sahibi Hüseyin Çevni’den dinledik.

Çevni Mobilya olarak hizmetleriniz hakkında kısa bir bilgi alabilir miyim?

Müşterilerimizin Talepleri Doğrultusunda İhtiyaç Duydukları İç Mekan Veya Dış Mekan Mobilyaların Satışı, Özel  İmalatı Ve Ayrıca Halen Kullandıkları Mobilyalarının Tamir, Bakım Ve Boyama İşlemlerini De Gerçekleştirmekteyiz.

Otel mobilyaları konusunda başarılarınızı biliyoruz. son yılların trendi nedir, siz bu konuda nasıl bir hizmet vermektesiniz?

 Son yıllarda, iç mekanlarda kullanılan mobilyalar klasik ve şık tasarımlarla ön planda tutuluyor. Girişten başlayan bu tasarım harikası şaheserler asansör koridorlar ve en önemlisi odalarda da kendini göstermektedir. Klasik mobilya; ince işçiliği, farklı detayları, görsel cazibesi, doğallığı, ve sağlamlığı ile otel mobilyasında hızla yükselmekte, klasik mobilya tercih eden işletmeler bir adım öne geçmektedir.

 Ayrıca artık Otellerde, Yeme-içme mekanlarının bahçeleri(dış mekanlar), en az iç mekanlar kadar önemli artık. Mobilya üreticileri, düne kadar pek de önemli olmayan bahçeler için, bugün olağanüstü şık, kullanışlı, her tür ihtiyaca cevap veren ürünler üretiyorlar. Otellerin İç mekanlarda olduğu gibi dış mekan ve bahçe mobilyalarında da kullanım alanı ve amaca göre ürün özellikleri değişlikler gösteriyor. Teak ağacı, doğal rattan, sentetik rattan, plastik hatta yerine göre paslanmaz çelik gibi malzemelerden üretilen dış mekan mobilyaları ve aksesuarları, mekanların özelliklerine ve kullanım amacına göre tercih sebebi oluyor.

 Oteller renovasyon döneminde mobilya konusunda nelere dikkat etmeli?

Otelcilikte başarının devamı sektörün yeniliklere önem vermesinden geçmektedir. Otelin kapısından başlayan dekorasyon otelin lobisinde devam etmekte olup Misafirlerle otelin tarzını gösteren yer burasıdır. Güzel bir resepsiyon masası, şık dünya saatleri, gösterişli aksesuarlar ve etkileyici bekleme salonları en küçük ayrıntısına kadar düşünülmüş bir görsel şölen, misafirlere otelin stili hakkında olumlu görüşlerinin oluşmasını sağlar. Otel mobilyalarında öncelikler rahatlık, estetik, kalite ve güvenliktir. Bu unsurlar göz önünde tutulduğunda müşteri memnuniyeti de doğru orantılı olarak artacaktır.

Otellerin mobilya kullanımı ve dekorasyon anlayışını nasıl buluyorsunuz?

Otel Dekorasyonu sıra dışı bir bakış, profesyonel tasarım anlayışı, bilgi, duygu ve tecrübe ister. Konukları üzerinde unutulmaz bir etki bırakmak her otelin en önemli hedefidir ve öyle de olması gerekir.

 Son olarak neden sizi tercih etmeliler, farkınız nedir?

Otel mobilyalarında göz önünde bulundurulması gereken önemli detaylar vardır. Bunlar; kalite, gösteriş, fonksiyonellik ve güvenliktir. Özellikle güvenlik asla göz ardı edilmemesi gereken önemli bir detaydır.

 Biz tüm bu detaylar üzerinde titizlikle çalışıp, prestijli otel mobilyaları alanında yaptığımız projelerde, mekâna uygun, göz alıcı, kaliteli tasarımlara imza atıyoruz.  Müşteri memnuniyetini ilk plana alan Çevni Mobilya olarak her zaman söylediğimiz gibi kısaca farkımız;

Siz Hayal Edersiniz Biz Yaparız!”

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.