RUSLAR KIŞIN NEREDE TATİL YAPACAK ?

Rusyalı turistler arasıтвф bu kış sezonunda en popüler yerler nereler olacak? Rusya Tur Operatörleri Birliği bu konudaki tahminlerini açıkladı. Uzmanlar, kış sezonunda tatile çıkacak Rusya vatandaşlarının çoğunun plaj tatilini tercih edeceklerini ve en popüler destinasyonun Mısır olacağını öngördü.

kayak

Turkrus Haberi’ne göre, Rusya’da halkın alım gücündeki düşüş nedeniyle yeni yıl tatilinde de turistlerin kemer sıkması bekleniyor.

Rusya Tur Operatörleri Birliği’nin internet sitesinde yapılan açıklamada, “Kış sezonunda Türkiye’de kayak ve geleneksel tatil turlarına da talep olacak. Devletin yürüttüğü aktif tanıtma kampanyalarının ve düşük fiyatlı olmalarının etkisiyle ülke sahilleri de revaçta olacak” denildi.

Uzmanlar, geçen sezon olduğu gibi bu sezonda da, yenilenen altyapısıyla Soçi’nin Rusyalı turistler arasında kayak turizmi için en popüler yer olacağını tahmin ediyor.

Rusya’nın Sibirya ve Uzak Doğu bölgelerinde yaşayanlar arasında kış sezonunda tatil için en popüler destinasyonların Tayland, Çin ve Vietnam olması bekleniyor.

Gezi tatilini sevenler arasında her sene olduğu gibi Prag’ın, ülkenin kuzeybatı bölgelerinde yaşayanlar arasında ise Finlandiya’nın popülerliğini koruyacağı tahmin ediliyor.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.