We-Flytour-GM-Banner-Animation
atf_banner-02
Anasayfa Turizm Röportajları Bilet Dükkanı ATF’de 2023 hedeflerini açıkladı

Bilet Dükkanı ATF’de 2023 hedeflerini açıkladı

GM TURİZM VE YÖNETİM DERGİSİ

Türkiye’nin ilk ve tek Turizm ve Yönetim Dergisi GM (General Management)’ın geçmişi, online portalımız öncesinde 17 yılla dayanmaktadır. Yayın hayatına 2004 yılında başlayan GM, günümüze kadar varlığını sürdürmektedir.

Küresel pazarda hızla büyüyen Bilet Dükkanı Antalya Turizm Fuarı’ndaydı. Teknolojik alt yapısı ile sektöre öncülük eden marka ile 2023 hedeflerini konuştuk.

Turizm sektöründe ortaya koyduğu hizmet kalitesi, yapay zeka teknolojisi ve vizyonu ile güçlü bir çıkış yakalayan Bilet Dükkanı; Antalya Turizm Fuarı’nın en çok ziyaret edilen markalarından biri oldu. Küresel pazarda büyüme hedeflerine hız kesmeden devam eden marka; global hedefleri doğrultusunda Almanya’nın Hamburg şehrinde kurulan Bilet DÜKKANI Europe GmbH şirketi ile seyahat acentelerine 7/24 hizmet veriyor.

Antalya Turizm Fuarı’nda ziyaret ettiğimiz, sektörde 30 yıllık tecrübeye sahip olan Bilet Dükkanı; sunduğu yenilikçi, stratejik, güvenilir ve hızlı çözümlerle sektöre yön veren bir marka konumunda yer alıyor. Markanın Genel Müdür Yardımcısı Çağdaş Çakmakçı ile sektörü ve 2023 yılını değerlendirdik.

Öncelikle sizden Bilet Dükkanı ile ilgili kısa bir bilgi alabilir miyiz?

Bilet Dükkanı, kullanıcılarına ve acentelerine dünyadaki yüzlerce hava yolu şirketinin binlerce uçuş seçeneğini, tatil ve transfer hizmetini hızlı ve avantajlı fiyatlarla sunan bir turizm portalı. Koşulsuz müşteri memnuniyeti ve bu kapsamda 7/24 hizmet veren çağrı merkeziyle kullanıcıların karşılaşabileceği problemlere etkin çözümler üretmeyi önemsiyoruz.

Uçak bileti, 1 milyondan fazla otel seçeneğiyle, tatil ve transfer hizmetlerinde en avantajlı fiyatları sunmak çok önemli ama bir o kadar önemli olan diğer detay ise kullanıcı deneyimini daha konforlu hale getirmek. Hızlı seyahat çözümleri üretmek için geliştirilen yapay zeka teknolojilerinin entegrasyonu ile sektörün geleceğinde söz sahibi olmak istiyoruz.

Yüzlerce çözüm ortağı ile 190 ülkede istenilen noktaya profesyonel transfer hizmeti vererek konforlu bir seyahat deneyimi sağlıyoruz. Bilet İptal Sigortası ve Seyahat Sigortası seçenekleriyle de seyahat deneyimini çok daha güvenli ve sorunsuz hale getiriyoruz.

2023 yılı hedefleriniz neler?

Bilet Dükkanı çoklu GDS’ler, charter tedarikçileri ve “low cost” hava yolları ile iş birliği yaparak alternatifli ve avantajlı uçak biletlerini, tatil ve transfer hizmetlerini kolay ara yüzü ile saniyeler içinde kullanıcılarının önüne seriyor.

Teknolojimizi hep bir adım öteye taşımak adına koşulsuz bir emek harcıyoruz. Sektörde yapay zeka algoritmalarına ve teknolojik değişimlere öncülük etmek, bu değişimleri kullanıcısına deneyimleme imkanı veren ilk şirket olmak adına çaba gösteriyoruz.

2023 yılında teknoloji yatırımlarımıza hız kesmeden devam edeceğiz. Hedefimiz teknolojik ve ticari olarak hacimsel büyüme performansımızı 2023 yılında da devam ettirmek.

Turizm teknolojileri alanında Türkiye’ de ilk 10 büyük şirket arasında yer alıyoruz. Marka kimliğimizi global pazara taşımak için de önemli adımlar atıyoruz. Bilet DÜKKANI Europe GmbH Almanya şirketimiz ve B2B Almanya acentelerimizle Avrupa pazarındaki yerimizi aldık. ABD için de IATA üyelik süreçlerimizi tamamladık ve 2023 yılında ABD pazarında yerimizi almış olacağız.

Yorum Yaz