KRİZİ KAN KAYBETMEDEN ATLATTIK

Turizm Röportajları 28 Ocak, 10:00'de eklendi

KRİZİ KAN KAYBETMEDEN ATLATTIK

Miracle Hotels Genel Koordinatörü Ahmet R. İllez: ‘’Kriz dönemini tasarruf tedbirleri ve fix staff kadromuzu koruyarak, kan kaybetmeden atlattık’’.

Hangi Alman tur operatörü şirketleri ile çalışıyorsunuz?

Çalışmış olduğumuz Alman tur operatörlerinin başında; TUI De , Schauinsland reisen, Sumer tur, FTİ, ve Öger turu sıralayabiliriz.

Otelinizi diğer otellerden ayıran özellikler nelerdir, hangi müşteri kitlesine hitap ediyorsunuz?

Otelimizin özelliği aile oteli olması, geniş odalar ve çocuklu ailelerin kullanım rahatlığı, etkinlikleri ve imkanlarını söyleyebiliriz. Hedef kitlemiz Avrupalı misafirler.

Misafirleriniz en çok hangi ülkelerden geliyor?

Almanya, Hollanda, Belçika, İngiltere.

İki yıllık kriz dönemini nasıl atlattınız? Çalışanlarınızı yanınızda tutabildiniz mi, kriz dönemini yenilik ve bakım çalışmaları için mi kullandınız?

Kriz dönemini tasarruf tedbirleri ve fix staff kadromuzu koruyarak, kan kaybetmeden atlattık. Tabi ki ara boşluklar bakım ve onarım faaliyetleri ile en iyi şekilde değerlendirildi.

Otelinizin satış ve pazarlama yöntemini krizlere karşı daha dirençli yapmak için planlarınız var mı? Bu doğrultuda nasıl bir yol seçmeyi düşünüyorsunuz?

Mutlaka A,B,C olmak üzere kriz yönetimi planlarımız var. Alternatif turizm paketleri halinde hazırlıklarımız her daim mevcut.

Büyüme planlarınız var mı? Başka otel açmayı düşünüyorsanız yeri konusunda fikirleriniz var mı?

Büyüme planlarımız ve çalışmalarımız var. Şu sıralarda Ankara, İstanbul ve Antalya’daki otellerimizin renovasyon çalışmaları devam ediyor. 2020 yılına kadar tamamlamayı planlıyoruz. İstikrar sağlandığı takdirde 2020 yılı sonrasında büyüme planlarımız hayata geçebilir.

2019 için rezervasyon durumu nedir?

2019 yılı satışlarımız tamamlanmış olup, memnuniyet vericidir.

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER İÇERİKLER

ALMAN BAŞBAKANI MERKEL’DEN TÜRK TURİZMİNE DESTEK MESAJI

HOTEL DESİGN SHOW DÜNYA ÜLKELERİ TASARIM KONSEPTİ İLE TURİZMCİLERİ YİNE BÜYÜLEDİ

FETHİYE’DE KRUVAZİYER İSKELE KRİZİ !

SABANCI: TÜRKİYE’DE TERÖRÜ BAHANE EDEREK YATIRIM YAPMAYANLAR KÖTÜ NİYETLİ

VİZE MUAFİYETİ HAKKINDA YENİ AÇIKLAMA GELDİ !

‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬ TÜRKİYE’NİN ÇİN PAZARI HEDEFİ 1 MİLYON

Yorumlar

Yazıya 1 yorum yapılmış. Sen de fikrini paylaş!

Noud Evers 06 Şubat 2019

Wij zij net terug vanuit dit mooi Hotel met hele mooe en hilpvaardige mensen .
zowel het personeel en de Stafleden .
Men wordt geholpen alwaar het nodig is , en vraagt men erom dan wordt het zo spoedig mogelijk opgelost !! Wij zijn er nu voor de 17 x geweest en over 4 weken zijn we er weer !!