21.2 C
Antalya
Cuma, Mayıs 20, 2022

English EN German DE Russian RU Turkish TR

‘Kur ve pandemi’ sezon pusulamız

Kirman Hotels  İç Pazar Satış Pazarlama Koordinatörü Uğur Gültekin 2022 yılı için tahminlerini dergimize anlattı. Gültekin: ”Pandeminin olumlu seyri ve kurun sabitlenmesi iç pazar satışlarını artıracak” diye konuştu.

2022 yılını Satış & pazarlama departmanlarının gözünden değerlendirir misiniz?

2021’e oranla 2022 için, iç pazardaki büyüme beklentimiz %100 oranında. Yüksek misafir memnuniyeti ilkesiyle hareket ediyoruz. Gün bazında artan rezervasyon hızını, doğru pazarlama stratejileri ile bir araya getirip misafirlerin hizmet öncesi ve sonrasındaki memnuniyetini sağlıyoruz.

2022 Son dakika yılı olur mu? Olursa neden, olmaz ise neden?

İç Pazar dinamikleri göz önüne alındığında; olası pandemi koşullarının olumsuz bir tabloya gitmediği ve döviz kurlarında ki istikrarsızlığın sabit kura endekslendiği noktada satış hızında ki artış kendini hızlı bir biçimde hissettirecektir. Yeni yıl sonrası kademeli satış ivmesini yukarılara taşıyacaktır.

Satış ve pazarlama yöneticileri 2022 yılında nelere dikkat etmeli?

Fiyat performans dengesini koruyan hamleler ile altyapının sağlam ve markanın misafir gözünden önemi ön planda tutmalıdır. Bunun en iyi örneğini, yeni konseptimiz ”Kirman Signature” olarak gösterebilirim. İçerik ve farklılıkları ile 2022 yılının hizmet değerlerini grubumuz özelinde ön plana çıkaracağız.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

GM TURİZM VE YÖNETİM DERGİSİ
17 yıldır basılı olarak yayın hayatına başarı ile devam eden ve GM Turizm & Yönetim Dergisi’nin online haber portalına hoş geldiniz! www.gmdergi.com’da turizmin en önemli ve güncel haberlerini günlük olarak sizlerle paylaşmaktayız. Türkiye’nin ilk ve tek Turizm ve Yönetim Dergisi GM GM (General Management)’ın geçmişi, online portalımız öncesinde 17 yılla dayanmaktadır. Yayın hayatına 2004 yılında başlayan GM, günümüze kadar varlığını sürdürmektedir. GM Turizm ve Yönetim Dergisi, tümüyle turizm endüstrisi ve turizm profesyonellerinin ilgi alanındaki konular ile sektöre ilişkin araştırma ve incelemelerden oluşmakta, sektörel trendlerle ilgili analizlere yer vermektedir. Gm Turizm & Yönetim Dergimizin Hard Copy Trajı 4000 adet, Web sitesi aylık ziyaretçi sayısı 200.000 üzerinde, sosyal medya hesaplarının reel-aktif takipçileri 35.000 olup aylık yayınlanmaktadır. GM Dergi’yi Okuyabilir, Dinleyebilir ve İzleyebilirsiniz! Online portalımız üzerinde bulunan e- dergi okuma linki ile basılı dergimize ulaşabilir, dilerseniz akıllı telefonlarınıza app uygulaması olarak gmdergi yazarak indirip dergimizi okuyabilirsiniz. Teknolojiye yatırım yapmayı da ihmal etmeyen Gm Dergi, 2021 Mart ayı frekansıyla “Canlı Dergi” yayını ile aynı zamanda izlenen ve seyredilebilme dergi olma özelliğine kavuşmuştur. İçeriği ve yayını tur operatörü, yatırımcı, işletmeci, yönetici, danışman, lojistik hizmet verenlere yönelik olarak hazırlanmaktadır. GM, yayın içeriği itibariyle, turizm sektörü ile sektörle ilişkili endüstri ve diğer kesimleri buluşturan bir BİLGİ platformu niteliğindedir. Keyifli okumalar…

GM MOLA

BİZİ TAKİP EDİN

17,572BeğenenlerBeğen
21,687TakipçilerTakip Et
111AbonelerAbone

SON HABERLER