METİN PELTEK: “İÇ PAZARIN EN İYİSİ MARMARİS”

Sektörel Haberler, slide, Turizm Röportajları 25 Ağustos, 10:41'de eklendi

Marmaris’te Orka Hotels bünyesinde yer alan 10 otelden birisi olan Sentido Orka Lotus Beach’in Genel Müdürlüğünü başarı ile yürüten deneyimli turizmci Metin Peltek, İç pazarın en iyisinin Marmaris olduğunu söyledi.

14075159_1512532145439524_619968369_o

Peltek yaptığı açıklamasında halen Marmaris’de otellerin doluluklarının % 90’larda olduğunu ifade ederken, “ İç pazarın en iyisi Marmaris . Marmaris otelleri Haziran 15 itibariyle doluluklarını belli bir seviyeye getirmişti. Temmuz bayramla birlikte %100 doluluklar yakalanmıştı . Darbe girişimiyle birlikte 15 Temmuz ile 25 Temmuz arasında bir duraksama oldu ancak sonrasında yine artmaya başlayan rezervasyonlarla doluluklar %90 seviyelerinin üstüne çıktı” dedi.

Marmaris in en iyi otelleri arasında yer alan Sentido Orka Lotus Beach Otelin % 96 doluluğu yakaladığını dile getiren Peltek, kaliteden ödün vermeden özverili ekip çalışmasının bu doluluklarda büyük payının olduğunu belirtti. Peltek, “ Marmaris in en iyi Otelleri arasında ikinci yılında çok hızlı bir ivme yakalayan Sentido Orka Lotus Beach Oteli Haziran ayından bugüne kadar %96 doluluk oranıyla bölgenin en iyisi. Buda gösteriyor ki iyi servis kaliteli hizmet sunan tesisler her zaman misafirini buluyor. Bu başarı özverili ekip çalışması ve kaliteden ödün vermeden yakalandı.Çok mutluyuz ve gelecekten de umutluyuz” diye konuştu.

Halil Öncü-MARMARİS

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.