CORENDON’DAN, KAAN KAVALOĞLU’NA UÇAKTA DOĞUM GÜNÜ SÜRPRİZİ

Turizmden Güncel Haberler 9 Ocak, 13:00'de eklendi

CORENDON’DAN, KAAN KAVALOĞLU’NA UÇAKTA DOĞUM GÜNÜ SÜRPRİZİ

Corendon, Hollanda’nın Utrecht kentinde yapılacak olan turizm fuarı için turizmcilere özel uçuş gerçekleştirdi. Corendon Havayolları, uçuş sırasında sevilen turizmci Kaan Kavaloğlu’nun doğum gününü sürpriz pasta ile kutladı. Uçaktaki tüm turizmciler Kavaloğlu’nu tebrik etti. Corendon, uçaktaki turizmcilere de pastadan ikramda bulundu.

GM Turizm ve Yönetim Dergisi olarak  Kaan Kavaloğlu’na yeni yaşında sağlık,mutluluk ve başarılar diliyoruz…

 

RUSYA VE UKRAYNA, KAYAK SEZONUNDA ERCİYES’İ TERCİH EDİYOR

Erciyes’te, sezonun çıkış yapacak ülkeleri Rusya ve Ukrayna oluyor. Her iki ülkenin sürpriz yapacak pazar olduğunu kaydeden Radisson Blu Hotel Kayseri Satış ve Pazarlama Direktörü Menderes Karaküçük, “Rusya ve Ukrayna pazarındaki satışlarımızda, geçmiş senelerle kıyaslanmayacak bir patlama yaşanıyor” dedi.

Bu sezonun kayak paketlerinin, geçen senenin 2 katı kadar hızlı satıldığını anlatan Menderes Karaküçük, şunları söyledi:

“Otelimizde, Türkiye pazarı en çok satan pazarımız olmakla birlikte, bu sene %27 artış gösteriyor ve özellikle sömestr yaklaştıkça artış yükseliyor. Yine, %100’ün üzerinde artış yapan Ukrayna ve Rusya, bu senenin yıldızı. Ardından, Fransa pazarı takip ediyor. Kayak sezonu için çeşitli kampanyalarımız mevcut ve yerli ve yabancı misafirlerimiz tarafından yoğun ilgi görüyor” diye konuştu.


 

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.