We-Flytour-GM-Banner-Animation
atf_banner-02
Anasayfa Aktüel En çok satış yapan acenteler NGoldnight Geceleri’nde ağırlandı

En çok satış yapan acenteler NGoldnight Geceleri’nde ağırlandı

NG Phaselis Bay Lifestyle Resort, iş ortaklarıyla buluştuğu NGoldnight geceleriyle unutulmaz bir davet düzenledi. Ev sahipliği yaptığı ‘See, Feel, Love’ ödüllerinden sonra, en çok satış yapan acentelerini bu kez kendi evlerinde ağırladı. İlk davetini Pegas Select Touristik ile Moskova’da, ikincisini Fun&Sun Premium ile Almaty’de gerçekleştiren NG Phaselis Bay, partilerle NGoldnigt gecelerinin startını verdi.

NG Phaselis Bay, yeni yıl davetini Moskova’nın ünlü mekanlarından THE TOY’da NGoldnight isimli görkemli bir yılbaşı partisi ile gerçekleştirdi. Geceye Rusya’nın 24 şehrinden 150 en iyi acenteci katılım sağladı. Davette NG Phaselis Bay’in mucizelerle dolu 2023 yılı yaz kampanya reklam filminin gösterimi yapılırken izleyenleri bir kez daha kendine hayran bıraktı. Birbirinden renkli sahne performanslarıyla başlayan davette gecenin ilerleyen saatlerinde ünlü Rus sanatçı MOT sahne aldı. Davetlilerin yoğun ilgi gösterdiği görkemli NGoldnight gecesinde Rusya’nın sevilen isimleri de boy gösterdi. Geçtiğimiz yaz tatilinde NG Phaselis Bay’i tercih eden Natalia Podolskaya, Yana Rudkovskaya, Mari Melnikova ve Kristina Purpur da tüm şıklıklarıyla davetliler arasındaydı. Gecenin başka bir sürprizi ise NG Hotels Grubu’nun Bodrum ve Antalya’daki yeni otel projesinin sinyallerini vermesi oldu.

NGoldnight gecelerine hız kesmeden devam eden NG Phaselis Bay diğer şehirlerde de değerli iş ortaklarıyla buluşmalarını sürdürüyor.

Yorum Yaz