We-Flytour-GM-Banner-Animation
atf_banner-02
Anasayfa Aktüel HotelRunner Antalya Turizm Fuarı’na katılacağını duyurdu

HotelRunner Antalya Turizm Fuarı’na katılacağını duyurdu

GM TURİZM VE YÖNETİM DERGİSİ

Türkiye’nin ilk ve tek Turizm ve Yönetim Dergisi GM (General Management)’ın geçmişi, online portalımız öncesinde 17 yılla dayanmaktadır. Yayın hayatına 2004 yılında başlayan GM, günümüze kadar varlığını sürdürmektedir.

Lider konaklama ve seyahat teknolojileri platformu HotelRunner, 26-27 Ekim tarihlerinde Antalya Uluslararası Fuar & Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek Antalya Turizm Fuarı’na katılacak. HotelRunner Ekibi, A4 numaralı stantta ödüllü platformunu etkinliğe katılacak Türkiye ve dünya turizminin temsilcilerine anlatacak.

Türkiye turizminin kalbi olan Antalya’da gerçekleşecek fuar geçtiğimiz yıl 20 ülkeden 9 binin üzerinde ziyaretçiyi ağırlamıştı. Konaklama tesisleri, tur operatörleri, seyahat acenteleri ve seyahat teknolojileri alanında faaliyet gösteren turizm sektörü üyelerini bir araya getirecek fuar HotelRunner’ın seyahat ve konaklama sektörünün her bileşenine yönelik farklı çözüm ve katkılar sağlayan platformunu anlatması için ideal bir zemin sunuyor.

Bu yılki etkinlikte HotelRunner Ekibi 2023 yılında duyurusunu yaptığı, bağımsız ve zincir otellere değer katmak ve stratejik konumlandırma ve gelir yönetiminin zorluklarının üstesinden gelmeye yardımcı olmak için tasarlanmış ayrıcalıklı bir hizmet olan HotelRunner Elite’i de konaklama tesislerinin ilgisine sunacak. HotelRunner Elite rekabetin giderek arttığı konaklama sektöründe ayrıcalıklı, veri odaklı ve uçtan uca hizmet ihtiyacına karşılık vermek için geliştirildi.

Etkinlik kapsamında 27 Ekim saat 10:30’da HotelRunner Satış ve İş Geliştirme Direktörü Rıza Kaynak da “Online için farklı fırsatlar var mı?” başlıklı panelde konuşmacı olarak konuyla ilgili içgörülerini katılımcılarla paylaşacak.

Etkinlikte HotelRunner Satış ve İş Geliştirme Direktörleri Rıza Kaynak ve Cihan Coşkuntuncel ile HotelRunner Ekibi hazır bulunacak ve A4 numaralı stantta ziyaretçilerini ağırlayacaklar. HotelRunner Ekibi ile yüz yüze görüşme organize etmek isteyenler buraya tıklayarak görüşme talep edebilirler.

Yorum Yaz