We-Flytour-GM-Banner-Animation
atf_banner-02
Anasayfa Aktüel INNO CONCEPT HOTEL YAKINDA AÇILIYOR

INNO CONCEPT HOTEL YAKINDA AÇILIYOR

GM TURİZM VE YÖNETİM DERGİSİ

Türkiye’nin ilk ve tek Turizm ve Yönetim Dergisi GM (General Management)’ın geçmişi, online portalımız öncesinde 17 yılla dayanmaktadır. Yayın hayatına 2004 yılında başlayan GM, günümüze kadar varlığını sürdürmektedir.

Antalya Aspendos Bulvarı’nda inno Concept Hotel Mart 2024’te açılıyor. Tasarım otel statüsünde, 4 yıldız katagorisinde ancak butik bir işletme olan inno Concept, 61 farklı oda ile butik nitelikte çalışması hedeflenen şehir iş ve yaşam oteli olarak faaliyete başlayacak.

Geçmişinde birçok otel ve ticari yapıya imza atmış Humay in.de.co, içmimarlık firması şimdi, kendi tasarım otelinde bu birikimlerini birleştiriyor. Aspendos Bulvarı’nda bulunan otel, 7 bin metrekarelik kapalı alana ve bin 200 metrekarelik açık alana sahip Inno Concept’te, 61 odada farklı 6 tema tasarımı bulunurken, kiralanabilir ofis ve toplantı odaları, sanat galerisi, eğitim ve etkinlik salonları, VIP sinema salonu, Türkiye’de bir ilk olan yapı kütüphanesi, dünya mutfakları sunan Rooibos Cafe ve özel bir roof barı da bulunuyor.

Tasarım otel olarak faaliyet gösterecek olan otel, Mart 2024’te açılacak. Temalı oteller üzerine yüksek lisans tezi hazırlayan,  Kuruculardan Y. İçmimar Yakup Burak Akay, otellerinin bir yaşam merkezi olarak tasarlandığını belirtiyor. Akay, özellikle yapı sektörünü, sanat ve iş dünyasını bir araya getirecek nitelikli bir proje olmasıyla heyecan duyduklarını dile getirdi.

Yorum Yaz