We-Flytour-GM-Banner-Animation
atf_banner-02
Anasayfa Aktüel Özgün Tasarım ve Dünya Müzikleri Antalya’da

Özgün Tasarım ve Dünya Müzikleri Antalya’da

GM TURİZM VE YÖNETİM DERGİSİ

Türkiye’nin ilk ve tek Turizm ve Yönetim Dergisi GM (General Management)’ın geçmişi, online portalımız öncesinde 17 yılla dayanmaktadır. Yayın hayatına 2004 yılında başlayan GM, günümüze kadar varlığını sürdürmektedir.

Antalya’da gerçekleşen bir çok etkinliğe renk katan Vinello Music, dünya trendlerini takip ederek dileyicilerine müzik ziyafeti yaşatıyor. Çeşitli organizasyonlarda ve otellerde kendi özel dekorları ile sahne alan Vinello, hem görsel hem işitsel performanslar sergiliyor.

Dünya müziklerinden oluşan geniş bir repertuara sahip olan grubun kurucusu Selin Dilek yaptığı açıklamada, “Ülkemizi, Avrupa ve Dünya’da ki konseptleri yakından takip ediyoruz. Uygulama işini ise hemen hayata geçirmekteyiz. Çok çalışıyor, çok araştırıyor, çok özel repertuarlar seçerek dinleyenlerimizin karşısına çıkıyoruz” diye konuştu.

Dilek, “Yoga, Happy Hour, Sunset ve Bohem Parti organizasyonunda bir numarayız. Bunun yanında evlilik yıl dönümü ve evlilik teklifi organizasyonlarında sadece bize ait olan tasarlanmış dekorlarla mutlu anlara şahitlik ediyoruz. Öte yandan, Sultanlar konseptimiz ve dekorlarımız tamamen bizim güncelleştirdiğimiz ve büyük özen göstererek ortaya koyduğumuz projedir. Bu projede müziklerimiz, kostümlerimiz, dekorlarımız Osmanlı Sarayını yansıtmaktadır” dedi.

Yorum Yaz