We-Flytour-GM-Banner-Animation
atf_banner-02
Anasayfa Aktüel QUALİA SPA ‘NIN GÜVENLİ HİZMET ÖNCELİĞİ

QUALİA SPA ‘NIN GÜVENLİ HİZMET ÖNCELİĞİ

GM TURİZM VE YÖNETİM DERGİSİ

QUALİA SPA ‘NIN GÜVENLİ HİZMET ÖNCELİĞİ

Turizm sektöründe 5 yıldızlı otellerde hizmet sunan Qualia Spa, güvenli hizmet algısını ilke edinerek faaliyetlerini en üst kalitede sunuyor.

Mahir Gündüz Qualia Spa Kurucusu

 

Markanız kaç yıldır hizmet vermekte?

Öncelikle bizleri düşündüğünüz ve sesimiz olduğunuz için çok teşekkür ederim.Markamız 11 yıldır İstanbul’un 5 yıldızlı otellerinde hizmet vermektedir. Beden ve ruh sağlığının birlikte harmanlandığı özel programları ile misafirlerine kendilerini özel hissettiren Qualia; 100’e yakın çalışanı, profesyonel danışmanları, her misafire özel bir deneyim yaşatan programları ile adından sıkça söz ettirmektedir. Qualia, merkezlerinde kullandığı has zeytinyağı ile birleşen 40 ayrı esans ile müşterilerinin masaj deneyimlerine ayrı bir deneyim sunmaktadır.

Markanız hakkında bize bilgi verebilir misiniz?

Qualia; SPA hizmetlerinin yanı sıra fitness hizmetini de bünyesinde bulundurarak beden sağlığının bütünlüğünü düşünmüş, her iki alanın birbirini tamamlayıcı unsurlarını bir arada getirmiştir. Hedefimiz Markamızı Spa bakımları, FİTNESS hizmetleri, kozmetik  ve akademi alanlarında Türkiye markası haline getirmek. 2009 yılından beri dünyanın sayılı otellerinde ve kuruluşlarında wellness ve spa hizmeti veren Qualia; sektördeki 20 yıllık deneyimin birikimini 10 yıldır kendi merkezlerinde misafirlerine sunmaktadır.

Markanızın hedef kitlenize mesajı nedir?

 

Hedef kitleye mesajımız olarak; güvenli hizmet algısının temeli olarak gören, değeri misafirlerine tüm hizmetlerinde hissettirmeyi amaçlayan, samimiyeti iletişim ve ilişkilerinde sürekli odak noktası yapan bir tesis olmaktan geçer. İstanbul’da yaklaşık 10 bine yakın fitness ve masaj üyemiz var. İstanbul yoğun bir şehir olduğu için misafirlerimizi bu (hızlı stresli hayattan alıp dinlendirmek ve arındırmak)… İstanbul’daki işletmelerimiz, Bayrampaşa Lionel Otel, Taksim The Parma Otel , İstanbul Barcelò Otel, Karaköy M gallry Otel Tarihi Çeşme Hamamı, Kavacık Park inn By Radisson Otel.

 

Yorum Yaz