22.3 C
Antalya
Cumartesi, Haziran 19, 2021

English EN German DE Russian RU Turkish TR

QUALİA SPA ‘NIN GÜVENLİ HİZMET ÖNCELİĞİ

QUALİA SPA ‘NIN GÜVENLİ HİZMET ÖNCELİĞİ

Turizm sektöründe 5 yıldızlı otellerde hizmet sunan Qualia Spa, güvenli hizmet algısını ilke edinerek faaliyetlerini en üst kalitede sunuyor.

Mahir Gündüz Qualia Spa Kurucusu

 

Markanız kaç yıldır hizmet vermekte?

Öncelikle bizleri düşündüğünüz ve sesimiz olduğunuz için çok teşekkür ederim.Markamız 11 yıldır İstanbul’un 5 yıldızlı otellerinde hizmet vermektedir. Beden ve ruh sağlığının birlikte harmanlandığı özel programları ile misafirlerine kendilerini özel hissettiren Qualia; 100’e yakın çalışanı, profesyonel danışmanları, her misafire özel bir deneyim yaşatan programları ile adından sıkça söz ettirmektedir. Qualia, merkezlerinde kullandığı has zeytinyağı ile birleşen 40 ayrı esans ile müşterilerinin masaj deneyimlerine ayrı bir deneyim sunmaktadır.

Markanız hakkında bize bilgi verebilir misiniz?

Qualia; SPA hizmetlerinin yanı sıra fitness hizmetini de bünyesinde bulundurarak beden sağlığının bütünlüğünü düşünmüş, her iki alanın birbirini tamamlayıcı unsurlarını bir arada getirmiştir. Hedefimiz Markamızı Spa bakımları, FİTNESS hizmetleri, kozmetik  ve akademi alanlarında Türkiye markası haline getirmek. 2009 yılından beri dünyanın sayılı otellerinde ve kuruluşlarında wellness ve spa hizmeti veren Qualia; sektördeki 20 yıllık deneyimin birikimini 10 yıldır kendi merkezlerinde misafirlerine sunmaktadır.

Markanızın hedef kitlenize mesajı nedir?

 

Hedef kitleye mesajımız olarak; güvenli hizmet algısının temeli olarak gören, değeri misafirlerine tüm hizmetlerinde hissettirmeyi amaçlayan, samimiyeti iletişim ve ilişkilerinde sürekli odak noktası yapan bir tesis olmaktan geçer. İstanbul’da yaklaşık 10 bine yakın fitness ve masaj üyemiz var. İstanbul yoğun bir şehir olduğu için misafirlerimizi bu (hızlı stresli hayattan alıp dinlendirmek ve arındırmak)… İstanbul’daki işletmelerimiz, Bayrampaşa Lionel Otel, Taksim The Parma Otel , İstanbul Barcelò Otel, Karaköy M gallry Otel Tarihi Çeşme Hamamı, Kavacık Park inn By Radisson Otel.

 

COVID-19 TÜRKİYE GENEL DURUMU

Türkiye
5,224,224
İyileşen Hasta Sayısı
Updated on 18 June 2021 21:10
Türkiye
86,433
Pozitif Hasta Sayısı
Updated on 18 June 2021 21:10
Türkiye
49,071
Vefat Eden Hasta Sayısı
Updated on 18 June 2021 21:10

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

GM TURİZM VE YÖNETİM DERGİSİhttps://gmdergi.com/online/
13 yıldır basılı olarak yayın hayatına başarı ile devam eden ve POYD’un (Profesyonel Otel Yöneticileri Derneği) resmi yayını olan GM Turizm & Yönetim Dergisi’nin online haber portalına hoş geldiniz! www.gmdergi.com’da turizmin en önemli ve güncel haberlerini günlük olarak sizlerle paylaşmaktayız. Ayrıca basılı yayınımızda yer alan önemli konuları ve çok özel röportajları online portalımız aracılığı ile okuyucularımıza sunmaktayız. Online portalımız üzerinde bulunan e- dergi okuma linki ile basılı dergimize ulaşabilir, dilerseniz akıllı telefonlarınıza app uygulaması olarak gmdergi yazarak indirip dergimizi okuyabilirsiniz. Türkiye’nin ilk ve tek Turizm ve Yönetim Dergisi GM (General Management)’ın geçmişi, online portalımız öncesinde 12 yılla dayanmaktadır. Yayın hayatına 2004 yılında başlayan GM, günümüze kadar varlığını sürdürmektedir. GM Turizm ve Yönetim Dergisi, turizm sektörü başta olmak üzere tüm sektörlerin yöneticilerine, değişen yönetim trendleri hakkında bilgi sağlamak, yenilikleri, değişiklikleri ve ihtiyaç duyulan çözüm önerilerini turizm yöneticileriyle paylaşmak amacıyla, aylık olarak yayınlanmaktadır. GM Turizm ve Yönetim Dergisi, tümüyle turizm endüstrisi ve turizm profesyonellerinin ilgi alanındaki konular ile sektöre ilişkin araştırma ve incelemelerden oluşmakta, sektörel trendlerle ilgili analizlere yer vermektedir. İçeriği ve yayın hedef tur operatörü, yatırımcı, işletmeci, yönetici, danışman, lojistik hizmet verenlere yönelik olarak hazırlanmaktadır. GM, yayın içeriği itibariyle, turizm sektörü ile sektörle ilişkili endüstri ve diğer kesimleri buluşturan bir BİLGİ platformu niteliğindedir. Derginin her sayısında araştırma, inceleme ve dosya konuları ile bölgelerden, Türkiye’den ve dünyadan haberlerin yanı sıra sektörün her kesiminden haberlere ve en son istatistiklere yer verilmektedir. GM, Türkiye turizm bölgelerinin genelindeki tüm üst düzey turizm tesislerinin, şirketlerinin ilgili yöneticilerine, işletmecilerine, yatırımı devam eden otellerin proje sorumlularına, turizmle ilgili kamu kurum ve kuruluşlarına dağıtılmakta olup Profesyonel Otel Yöneticileri Derneği (POYD)’nin resmi yayınıdır. Keyifli okumalar…

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

GM MOLA

BİZİ TAKİP EDİN

22,065BeğenenlerBeğen
2,814TakipçilerTakip Et
17,800AbonelerAbone

SON HABERLER