We-Flytour-GM-Banner-Animation
atf_banner-02
Anasayfa Aktüel Ramada Plaza By Wyndham Antalya Çifte Ödül Aldı

Ramada Plaza By Wyndham Antalya Çifte Ödül Aldı

GM Haber Merkezi

Ramada Plaza By Wyndham Antalya, “BOOKING.COM TRAVELLER REVIEW AWARDS 2023” ve Agoda.com konuk değerlendirmeleri sonucunda “2023 Müşteri Değerlendirmesi” ödüllerine layık görüldü.

1996 yılında Amsterdam’da kurulan Booking.com, küçük bir Hollanda girişiminden dünyanın lider dijital seyahat şirketlerinden biri haline geldi.

Agoda özellikle Asya’da otel rezervasyonları konusunda uzman bir Online Seyahat Sitesi olarak hizmet veriyor. Merkezi Singapur’da yer alan şirketin ana operasyonları Bangkok, Kuala Lumpur, Tokyo, Sidney, Hong Kong ve Budapeşte’den idare edilmekte bunların yanında Asya, Afrika, Orta Doğu, Avrupa ve Amerika’da ofisleri bulunuyor.

Ramada Plaza By Wyndham Antalya ödüllerle ilgili, “Misafir memnuniyeti, kaliteli ve güler yüzlü hizmet anlayışımızla bu aldığımız ödüller ile taçlandırılmak bizi ve tüm ekibimizi mutlu ediyor, onurlandırıyor.

Tatillerinizde bize güvendiğiniz, her yıl %47 oranında yeniden gelen misafir oranlarımızla bizi hiçbir zaman yalnız bırakmadığınız için siz değerli misafirlerimize en içten teşekkürlerimizi sunarız.

Online yorum siteleri, online tatil siteleri, Dünyaca ünlü tur operatörlerinin tarafsız anketlerine katılan, Ramada Plaza By Wyndham Antalya kalitesini deneyimleyerek bu deneyimi ödüllendiren tüm misafirlerimize teşekkür ederiz” ifadelerini paylaştı.

Yorum Yaz