We-Flytour-GM-Banner-Animation
atf_banner-02
Anasayfa Güncel 10 Ayın Ardından Gürcistan Uçuşları Yeniden Başlattı!

10 Ayın Ardından Gürcistan Uçuşları Yeniden Başlattı!

GM TURİZM VE YÖNETİM DERGİSİ

10 Ayın Ardından Gürcistan Uçuşları Yeniden Başlattı!

Gürcistan, 21 Mart 2020 tarihinde uçuşları durdurmuştu. Uluslararası uçuşları 1 Şubat 2021 itibariyle yeniden başlattığını duyurdu.

10 ayın

Gürcistan, 2020 yılının Mart ayında hava trafiğini tamamen durdurmuştu.  Gürcistan, Temmuz ayında ise Almanya, Fransa, Letonya, Litvanya ve Estonya’dan seyahat eden yolculara sınır kapılarını serbest bırakmıştı.

Gürcistan’a seyahat eden yabancılar, ülkeye girişte koronavirüs aşısı olduklarını kanıtlayan bir belge sunmaları gerekiyor. Aşı olan tüm yabancılara Gürcistan’a giriş izni veriliyor.

Aşı olmayan yabancı ziyaretçiler, AB Ülkeleri, İsrail, İsviçre, ABD, Suudi Arabistan, Birleşik Arap Emirlikleri ve Bahreyn vatandaşları ve bu ülkelerde yaşayanlar için, son 72 saat içinde yapılmış; negatif PCR testi sonucunu göstermek zorundalar.

 

GM Dergi’nin Yeni Sayısının Tamamını Okumak Tıklayınız!

gm derginin yeni sayısı

 

GM Dergisi’nin Yeni Sayısı Her Yerde Sizinle!

  1. sayısında da özel konu ve konuklarla sizleri buluşturan GM Dergi, turizm dünyasının nabzını tutmaya devam ediyor. GM Dergi’sinin tamamına ulaşmak çok kolay. GM Dergi her yerde sizinle.

    GM Dergi Bilgi Platformu Niteliğinde

    GM Turizm ve Yönetim Dergisi, tümüyle turizm endüstrisi ve turizm profesyonellerinin ilgi alanındaki konular ile sektöre ilişkin araştırma ve incelemelerden oluşmakta, sektörel trendlerle ilgili analizlere yer vermektedir. İçeriği ve yayın hedefi tur operatörü, yatırımcı, işletmeci, yönetici, danışman, lojistik hizmet verenlere yönelik olarak hazırlanmaktadır. GM, yayın içeriği itibariyle, turizm sektörü ile sektörle ilişkili endüstri ve diğer kesimleri buluşturan bir BİLGİ platformu niteliğindedir. Derginin her sayısında araştırma, inceleme ve dosya konuları ile bölgelerden, Türkiye’den ve dünyadan haberlerin yanı sıra sektörün her kesiminden haberlere ve en son istatistiklere yer verilmektedir.

Turizm profesyonellerine ışık tutan GM Turizm ve Yönetim Dergisi’nin yeni sayısı her yerde sizinle. GM Dergi’sinin 140. sayısının tamamına “Dergilik” uygulamasından, gmdergi.com –  “GM Dijital” bölümünden ve tüm sosyal medya hesaplarındaki bağlantılı linklerle ulaşabilirsiniz!

Yorum Yaz