We-Flytour-GM-Banner-Animation
atf_banner-02
Anasayfa Güncel 45 Bin Euro’ya Zenginlere Aşılı Tatil

45 Bin Euro’ya Zenginlere Aşılı Tatil

GM TURİZM VE YÖNETİM DERGİSİ

45 Bin Euro’ya Zenginlere Aşılı Tatil

Avrupalı zenginler, 45.000 Euro verip “Aşı turizm paketi” almaya başladı. Dubai’de tatil ve BioNTech aşısı 45.000 Euro olduğu söyleniyor.  AstraZeneca aşısı yaptırmak isteyenler ise, Hindistan- Madagaskar turizm paketi alıyor.

asi

Sözcü’den  Ali GÜLEN’in haberine göre;  bundan zenginlerin üye olduğu kulüpler, zenginleri çekmek isteyen ülkeler “aşılı turizm paketi” sunuluyor. Avrupalı ve ABD’li zenginlerin hücum ettiği programın işleyişi ise şu şekildedir. Uçuş öncesi negatif test yaptırılıyor ve “Aşı turizmi” başlatan ülkeye gidiliyor. Orada ilk doz aşı alınıyor. Ardından, ülke içinde istenildiği gibi tatil yapılıyor ve tatilin bitimine yakın ikinci doz aşı yaptırılıyor.

 

Avrupalı zenginler için şu anda “Aşı turizmi”nin gözde ülkesi Birleşik Arap Emirlikleri. Korona aşısı dahil Dubai gezisi 45.000 Euro. İngiltere’de, Londralı Concierce Club-Knightsbridge Circle’ın randevu beklemek istemeyen üyeleri bu parayı veriyor. Paket, birinci sınıf uçuş, 21 günlük lüks konaklama ve Pfizer/BioNTech aşısını kapsıyor. Pfizer/BioNTech aşı paketli turlarda Dubai’nin yanı sıra Abu Dabi de dikkati çekiyor. AstraZeneca aşısı yaptırmak isteyenleri de Hintistan’a “Aşı turuna” götürmeyi düşünüyor. İlk şırınga Hindistan’da yapılıyor. Ardından Madagaskar’a gidilip geziliyor ve sonra ikinci şırınga için yeniden Hindistan’a geri geliniyor.  Aşı ile karışık zengin turizminin ardından da, çıkış ülkesine dönülüyor.

 

 

 

 

Yorum Yaz