We-Flytour-GM-Banner-Animation
atf_banner-02
Anasayfa GENEL Anex’ten Ruslar için Mir kolaylığı

Anex’ten Ruslar için Mir kolaylığı

GM TURİZM VE YÖNETİM DERGİSİ

Türkiye’nin ilk ve tek Turizm ve Yönetim Dergisi GM (General Management)’ın geçmişi, online portalımız öncesinde 17 yılla dayanmaktadır. Yayın hayatına 2004 yılında başlayan GM, günümüze kadar varlığını sürdürmektedir.

Anex Tour Türkiye rehberlerine Mir kartlarını kabul etmeleri için POS verdi
ANEX Tour, Türkiye’de Rus turistlere verilen yeni bir hizmeti duyurdu. Mir ödeme sisteminin banka kartını kullanarak rehberle yerinde ödeme yapılabilecek. Şirket ayrıca Türkiye’deki Ruslar arasında en popüler 5 rotayı da seçti.

ANEX Tour Türkiye turistlerin rahatlığı için ödeme sistemini iyileştirmeye devam ettiğini bildirdi. Daha önce tur operatörünün bir tur rezervasyonu yaparken Rusya’da ruble cinsinden geziler için ön ödeme yapmayı mümkün kıldığını hatırlayın.

Bu yenilik, turistlerden olumlu bir yanıt alsa da turistler gezileri önceden planlamak istemez. ANEX Tour, tatilde olan turistler için bu süreci basitleştirdi.

TÜRKİYE’DE GEZİLER İÇİN “MİR” KART İLE ÖDEME YAPABİLİRSİNİZ
“Türkiye’de bir tatil esnasında yapılan gezilerin ödemesini basitleştirmek için ANEX Tur rehberleri Mir kart ile ödemeyi destekleyen Türk bankalarının POS terminallerine sahip. Ayrıca banka uygulaması üzerinden havale ile ödeme yapmak da mümkün. ANEX Tour’un basın servisi, artık Türkiyedeki gezileri seçerken turistlerin seyahatten önce nakit çekme veya döviz bozdurma konusunda endişelenmelerine gerek olmadığını söyledi.

Buna ek olarak tüm turistlere şirket ve ev sahibi ülkenin rehberleri ile etkileşimi geliştirmek için ANEX Tour mobil uygulamasını indirmeleri için bir QR kodu veriliyor. Uygulama aracılığıyla, geziler de dahil olmak üzere turistler için gerekli tüm bilgilendirmeler yapılıyor.

TÜRKİYE’DE EN ÇOK HANGİ GEZİLER TERCİH EDİLİYOR?
ANEX Tour 2022 yılı Mayıs – Haziran ayının ilk yarısı sonuçlarına göre, Antalyadaki Rus turistlerin popülerlik açısından tercih ettiği TOP-5 gezi rotaları:

The Land of Legends tema parkına gezi
Deniz Parkı ve Akvaryum
Antalya’dan İstanbul’a gezi
Yeşil Kanyon’a gezi
Aktif rafting ve safari programları

Yorum Yaz