We-Flytour-GM-Banner-Animation
atf_banner-02
Anasayfa Güncel Antalya Turizm Fuarı 2024 tarihi açıklandı

Antalya Turizm Fuarı 2024 tarihi açıklandı

GM Haber Merkezi

Türkiye Cumhuriyetinin ikinci yüzyılına girerken ‘ %100 Türkiye %100 Turizm ’ sloganıyla gerçekleştirilecek olan Antalya Turizm Fuarı 2024’ün tarihi netleşti. ATF24, 23-24-25 Ekim 2024 tarihlerinde, bu yıl ilk kez 3 gün boyunca, Türkiye’nin ve Akdeniz’in en verimli Turizm Fuarı olarak altıncı kez Turizm endüstrisi dinamiklerini bir araya getirecek.
 
Türk turizminin kalbi Antalya Turizm Fuarı, ATF23 ile 58 ülkeden 2 günde 23 600 profesyonel ziyaret alarak turizm tarihine yeni bir imza atmanın gururunu yaşıyor. Bu gururla daha da iyisi için yeniden yola çıkıldı ve 6. Antalya Turizm Fuarı’nın 23-24-25 Ekim tarihlerinde, ilk kez üç gün süreyle yapılacağı açıklandı.

ATF24’TE BU YIL 3 GÜN %100 TURİZM KONUŞULACAK
 
Türkiye’nin ve Akdeniz’in en verimli Turizm Fuarı olarak sektöre bir kez daha hareket ve heyecan getirecek olan ATF24, bu yıl katılımcı ve ziyaretçilerden gelen yoğun talep üzerine 3 gün yapılacak. Turizm sektörünün en seçkin markalarının 2025 planlarını oluşturmalarına zemin oluşturacak olan Antalya Turizm Fuarı’nda turizm paydaşları 3 gün boyunca turizm konuşacak.

ATF24, her geçen yıl gelişen ve geliştiren yapısı ile sektörün birbirinden farklı pazar ve dinamiklerini güçlendirmeye, ilişkileri pekiştirmeye ve kurulacak yeni bağlantılarla kişi, kurum, kuruluş ve destinasyonların gelişimlerine ‘%100 Türkiye %100 Turizm ’ mottosu ile katma değer üretecek.  
 
ATF – B2B MERKEZİ
 
Ulusal ve uluslararası turizm profesyonellerini ve yatırımcılarını “yerinde pazarlama” ilkesiyle bir araya getirmek amacıyla 2019 yılında yola çıkan ATF; 23-25 Ekim’de, yurt dışından davetli 2 bin seyahat acentesi ile tam zamanlı, dolu dizgin, nefes almaksızın üç gün süresince 10.00 – 18.00 saatleri arasında birebir iş görüşmeleri ve gece organizasyonlarında network etkinliklerine ev sahipliği yapacak.

Turizmin kalbi Antalya Turizm Fuarı; Türkiye ile birlikte tüm dünya pazarlarına misafir üreten 35 ülkeden davetli seyahat acenteleri, Türkiye kaynak pazarlarının en etkin tur operatörleri, hizmet kalitesiyle dünya markası olmuş konaklama tesisleri ve turizm sektörüne teknoloji, hizmet, bilgi, kabiliyet üreten firmalarını ATF24 çatısı altında bir araya getirecek.

Türkiye turizmini ilgilendiren hemen hemen bütün pazarların aynı çatı altında bulunduğu dünyadaki tek organizasyon olan Antalya Turizm Fuarı’nda, 2024 sezonunun son 2025 sezonun ise ilk düşünceleri tam zamanında dile getirilecek.
 
Konaklama sektörü ile Türkiye, Avrupa, CIS, İngiltere, Balkan, Benelux, Baltık, Ortadoğu, Hindistan ve Asya pazarlarının önemli oyuncuları ve operatörleri; ATF24’te kendilerini temsil etme ve ilişkilerini geliştirme fırsatı bulacak.

TREND: ATF-TECH İLE SEYAHAT TEKNOLOJİLERİ

2024 ile altıncı kez kapılarını açacak olan Antalya Turizm Fuarı’nda trend tema ATF-TECH ile Seyahat Teknolojileri olarak belirlendi. Teknolojinin Turizm Endüstrisine her geçen gün gelişen ilişkisi ATF24 de işlenecek en önemli konulardan biri olarak teknoloji firmaları da ayrıcalıklı olarak yeni açılacak olan bölümde standları, workshopları ve panelleri ile kendilerine özel yerlerini alacak olup yepyeni bir devinim yaratacaklardır.

ATF PANELLERİ

Türkiye turizminin kalbi Antalya Turizm Fuarı’nda “2025’te %100” temasında 5 ayrı sahnede; sektörün karşılaştığı zorlukların tespiti ve çözümleri için beyin fırtınalarına; turizmin geleceğini şekillendirecek yeni ve farklı fikirlere sahne olacak.

2000 DAKİKA %100 BİLGİ

ATF23’te 5 ayrı sunum sahnesinde toplam 32 alt başlıkta, 100’e yakın konuşmacı kendilerine ayrılan yaklaşık 2000 dakika boyunca %100 bilgi paylaşımına dayanan konuşmaları ile ilham yarattılar.

ATF24’te de sektörün etkili seslerinden 100 uzman konuşmacı ilgili sahnelerinde, Türkiye seyahat ve turizminin 2025 manzarasını keşfe çıkacak.

ATF panelleri “2025’te %100” teması altında, gündemi değerlendirmek, ilham vermek ve yenilik yapmak için tasarlanmış heyecanlı oturumlar vaat ediyor.

ATF-PARTY

Antalya Turizm Fuarı Türkiye Turizm endüstrisinin en önemli bilgi, network, iş paylaşım platformu olmakla birlikte takvimi boyunca birçok gece etkinliğine de ateşleyici olmaktadır. ATF öncesinde, ATF sırasında ve ATF sonrasında düzenlenen birbirinden renkli etkinlikler 2024’te de organize edilecektir. ATF24 –PARTY büyük heyecan yaratmak üzere hazırlanmakta.

SELÇUK MERAL: ATF %100 TURİZMDİR

Antalya Turizm Fuarı kurucusu GMT Fuarcılık Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Meral 6. Antalya Turizm Fuarı için ; “ATF23 ile pek çok rekor kırıldı ve çok sayıda başarıya imza atıldı. ATF23 katılımcı ve ziyaretçilerinin ATF’yle ilgili olumlu geri bildirimlerini ve her yıl büyüyen Antalya Turizm Fuarında, görüşmeler için daha çok zamana ihtiyaç olduğu yönündeki taleplerini değerlendirdik. Gerekli adımları atarak, ATF24’te daha fazla B2B görüşmeye olanak sağlamak için ATF24’ü üç güne çıkarmaya karar verdik. ATF ilk akla geldiği andan itibaren %100 turizm endüstrisinin gelişimine hizmet etmek üzere, tarafımızca 360 derece turizm hedeflenerek özgün bir kurguda organize edilmekte. Türkiye Cumhuriyeti’nin ikinci yüzyılına adım atacağımız 2024 yılında da; ATF24 sloganımız ‘%100 Türkiye %100 Turizm’olacak.” açıklamasını yaparak kendisinin “Turizm memleket meselesidir” vurgusunu yineledi.
 
Detaylı bilgi ve güncellemeler için www.antalyaturizmfuari.com sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum Yaz