BAYRAM TATİLİNDEN DÖNÜŞ ÇİLESİ BAŞLADI

Güncel, Sektörel Haberler, slide 9 Temmuz, 09:51'de eklendi

Ramazan Bayramı tatilini İstanbul dışında geçiren tatilcilerin dönüş çilesi dün akşam saatlerinden itibaren başladı. TEM Otoyolu ve D-100 Karayolu’nun Kocaeli kesiminde, İstanbul istikametine doğru yoğunluk yaşanırken, Karacabey-Bursa karayolunda ise yaklaşık 30 kilometrelik araç kuyruğu oluştu.

Tatil dönüşü için yola çıkan vatandaşlar, dün akşam saatlerinde TEM Otoyolu ve D-100 Karayolu’nun Kocaeli kesiminde yoğunluk yaşanmasına neden oldu. TEM Otoyolu’nun İzmit geçişinde bulunan Bekirdere rampası kesiminde trafikte aksamalar yaşanırken, tünellerde ulaşımın 2 şeride düşmesi nedeniyle rampada araçlar ağır ilerledi.

Bayram tatilinden dönüş çilesi başladı

D-100 Karayolu’nun İzmit kent içi geçişinde de İstanbul istikametine doğru trafikakşam saatlerinde zaman zaman durma noktasına geldi. Ankara istikametine doğru ise ulaşımda herhangi bir sorun yaşanmadı.

BURSA’DA 30 KİLOMETRE ARAÇ KUYRUĞU

Öte yandan bayram tatilin Bursa dışında geçiren bazı vatandaşlar da Karacabey-Bursa karayolunda yaklaşık 30 kilometrelik araç kuyruğu oluşturdu.

Bayram tatilinden dönüş çilesi başladı

Bursa’yı, İzmir ve Balıkesir‘in Edremit ilçesi gibi turizm merkezlerine bağlayan Karacabey-Bursa karayolunda, tatil dönüşü gece trafiği yoğunluğu yaşandı. Araç kuyruğu yaklaşık 30 kilometreyi buldu. Trafik polisleri ve jandarma ekiplerinin kontrolündeki araç kuyruğu, zaman zaman trafiği durma noktasına getirdi.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.