We-Flytour-GM-Banner-Animation
atf_banner-02
Anasayfa Güncel DHMİ DERNEKLERİ’NDEN ORTAK AÇIKLAMA: BAŞARI İÇİN KOŞULSUZ DESTEK

DHMİ DERNEKLERİ’NDEN ORTAK AÇIKLAMA: BAŞARI İÇİN KOŞULSUZ DESTEK

Sercan Dinç

Devlet Hava Meydanları İşletmesi (DHMİ) dernekleri ortak bir açıklama yayınladı. HAVAÇAD, SİHAGÜVDER, HAVATED, SİHAMED ve HAVA-ULAŞDER, yayınladıkları bildiride “Rekor üstüne rekor kıran, adeta kendisi ile yarışır hale gelen turizm sezonuna odaklanılması” istendi. Ayrıca dernekler, turizmde başarı için koşulsuz destek vereceklerini dile getirdiler.

Rekorlar kıran turizm sezonunda emniyet ve güvenliği en üst düzeyde tutarak faaliyetlerine devam edeceklerini ve ülkenin ekonomik zorluklarını aşmasında büyük katkı sağlayacaklarını belirten dernekler ortak bir deklerasyon yayınladılar.

Deklerasyon, HAVACAD, SİHAGÜVDER, HAVATED, SİHAMED ve HAVA-ULAŞ-DER’in imzalarıyla kamuoyuna duyuruldu. Dernekler, havacılık faaliyetlerinin her zaman güvenli bir şekilde sürdürüleceğini ve dünya liderliği hedefi doğrultusunda durmaksızın çalışacaklarını vurguladılar.

Ayrıca “Türkiye Yüzyılı” vizyonuna yakışır bir biçimde tüm motivasyon ve konsantrasyonlarını milli menfaatler odağına çevireceklerini belirterek, sürecin hilafına hareket edenlere karşı dimdik duracaklarını kamuoyuna beyan ettiler.

 

 

Yorum Yaz