We-Flytour-GM-Banner-Animation
atf_banner-02
Anasayfa Güncel Kazım Yönden: Visitkaleici.com ile Kaleiçi’ni Tüm Dünya’ya Tanıtacağız

Kazım Yönden: Visitkaleici.com ile Kaleiçi’ni Tüm Dünya’ya Tanıtacağız

GM TURİZM VE YÖNETİM DERGİSİ

Kazım Yönden: Visitkaleici.com ile Kaleiçi’ni Tüm Dünya’ya Tanıtacağız

Pi Travel  Genel Müdür Yardımcısı Kazım Yönden Lastminutefair Fuarı’nın büyük ilgi gören “Old Town Turizm & Kültür Turizmi” başlıklı panelinde Antalya ve Türkiye’nin en önemli tarihi miraslarından biri olan Kaleiçi’ni tüm dünyaya tanıtmak için hayata geçirecekleri ve çalışmalarını tüm hızıyla yürüttükleri visitkaleici.com’u 14 ülkeden gelen 1500 üst düzey yurtdışı acente temsilcilerine anlattı.

 Antalya’nın En Önemli Değerlerinden Biri Kaleiçi’dir

Kazım Yönden; sözlerine Ulu Önder Atatürk’ün “Hiç şüphesiz ki Antalya dünyanın en güzel yeridir. diyerek başladı ve projeyle ilgili hislerini  katılımcılarla paylaştı. Yönden; “Biz de Antalya’nın önemli değeri olan Kaleiçi’nin gücüne  inanarak visitkaleici.com projesini hayata geçirmeye karar verdik.  Kaleiçi’ni bu kadar çok seven ve önemseyen biri olarak Kaleiçi tanıtımı için büyük önem taşıyan bir projenin içinde olmaktan hem gururlu hem de son derece heyecanlıyım. Bu projede üzerime düşen görevi layıkıyla yerine getirmekten için tüm gücümle çalışmaktayım ve çalışacağım.” dedi.

 Hem Gezginlere Hem De Profesyonellere Kaleiçi’ni A’dan Z’ye Tanıtacağız

Kazım Yönden konuşmasında visitkaleici.com’un hem gezginlere hem de turizm profesyonellerine hitap eden bir site olacağını vurgulayarak şu sözlerle projeyi anlattı:  “visitkaleici.com’u ziyaret edenler, Kaleiçi’nin tarihinin, emsalsiz doğal güzelliklerinin, buram buram tarih kokan sokaklarının her bir taşının ve gastronomik zenginliğe sahip irili ufaklı tüm restoranlarının  A’dan Z’ye tüm detaylarına ulaşabilecekler. Şu an visitkaleici.com’un aynı  ad ile tüm sosyal medyaları aktif ve günlük paylaşımlarla Kaleiçi’nin her yerini tüm dünyaya tanıtmaya başladık .” dedi.

visitkaleici.com İle Türkiye ve Antalya Turizmine Katma Değer Sağlayacağız

Yönden; konuşmasının sonunda; “Bu projenin paydaşları olan başta Muratpaşa Belediye Başkanı Av. Ümit Uysal’a ve AKOED-Antalya Kaleiçi Otelciler Ve Esnaflar Derneği Başkanı Hasan Yetkil’e, Pİ Travel Sahibi Murat Işıklar’a, GM Center – GMT Fuarcılık  Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Meral’e ve Lastminutefair Koordinatörü İlker Kutlu Aktaş’a sizlerin huzurunda teşekkürü bir borç bilirim. Biz visitkaleici.com ile Kaleiçi’ni  tüm dünyaya en güzel ve en özel şekilde anlatarak Türkiye ve Antalya turizmine büyük bir katma değer sağlayacağız, buna olan inancımız sonsuz.”dedi.

 

Yorum Yaz