We-Flytour-GM-Banner-Animation
atf_banner-02
Anasayfa Güncel Lastminutefair’de Paneller Başarıyla Gerçekleşti

Lastminutefair’de Paneller Başarıyla Gerçekleşti

GM TURİZM VE YÖNETİM DERGİSİ

Lastminutefair’de Paneller Başarıyla Gerçekleşti

Antalya’da İki gün boyunca 14 ülkeden 1500 acentenin katıldığı fuarda paneller büyük ilgi gördü. ilk gün, Turizmin geleceği, ikinci gün ise; Old Down Turizmine dikkat çekildi. Lastminutefair kapsamında panellerimizi başarıyla Fuar Koordinatörü İlker Kutlu Aktaş gerçekleştirdi.

Fuarın ilk günü  turizmciler, 2021 ve turizmi  değerlendirdiler. ilk gün panel konuşmacıları; Dünya Kardeş Şehirler Turizm  Birliği Hüseyin Baraner ,ATR Touristic Yönetim Kurulu Başkanı Yıldıray Güleç,Limak Otelleri Koordinatörü Kaan Kavaloğlu idi. Turizmciler, panel konuşmasında turizmin geleceğine dair önemli açıklamalar yaptılar.

İkinci gün ise Old Town Turizm & Kültür Turizmine Dikkat çekildi.

Panel kapsamında Antalya Muratpaşa Belediye Başkanı  A.V. Ümit Uysal, İtalya, Gradara Belediye Başkanı Filippo Gasperi, Slovakya, Levoca Belediye Başkanı Miroslav Vilkovsky, oland, Zamosc Belediye Başkanı Andrzej Wnuk, KOED Başkanı Hasan Yetkil, Pi Travel Genel Koordinatörü Kazım Yönden konuşma gerçekleştirdi.

 

Bu Haber de Dikkatinizi Çekebilir

Lastminutefair Başarı ile Gerçekleşti,  Yurtdışı Acentelerinden Tam Not Aldı 

Antalya Expo Center – Anfaş Fuar merkezinde 26-27 Nisan 2021 tarihlerinde 14 ülkeden 1500 yurtdışı turizm acentesini ağırlayan Lastminutefair başarıyla gerçekleşti. Yurt dışından gelen acenteler, Türk otellerini yerinde tanıma fırsatı buldu.

Lastminutefair Fuarcılığa Farklı Bir Boyut Kazandıracak 

Acenteler, kusursuz bir şekilde gerçekleşen Lastminutefair’den çok memnun kaldıklarını dile getirdiler. Ayrıca Lastminutefair’in fuarcılık sektörüne farklı bir boyut kazandıracağına da vurgu yaptılar.

Lastminutefair’de Acentelerden Tam Not

Konsept, stant dizaynı ve vip servis hizmetiyle hem katılımcılardan hem de yurt dışı acentelerinde büyük beğeni toplayan Lastminutefair Turizm Pazarlama konsepti olmasıyla acenteler den tam not aldı.

Pandemi Kuralları Türk Otelerinde Kusursuz Uygulanıyor

Yurtdışı acenteleri pandemi koşullarının Türkiye’deki otellerde en iyi şekilde uygulandığında vurgu yaparak otelleri yerinde tanıma fırsatı sunan Lastminutefair’de böylesi zor bir dönemde muhteşem bir organizasyona izma attığı için teşekkür etti.

 Gm Turizm & Yönetim Dergisi Hakkında:

GM Turizm ve Yönetim Dergisi, tümüyle turizm endüstrisi ve turizm profesyonellerinin ilgi alanındaki konular ile sektöre ilişkin araştırma ve incelemelerden oluşmakta, sektörel trendlerle ilgili analizlere yer vermektedir. Gm Turizm & Yönetim Dergimizin Hard Copy Trajı 4000 adet, Web sitesi aylık ziyaretçi sayısı 200.000 üzerinde, sosyal medya hesaplarının reel-aktif takipçileri 35.000 olup aylık yayınlanmaktadır.2021 yılı itibariyle GM Turizm & Yönetim Dergisi Rusya E- Dergi yayına başlayacaktır.

GM, yayın içeriği itibariyle, turizm sektörü ile sektörle ilişkili endüstri ve diğer kesimleri buluşturan bir BİLGİ platformu niteliğindedir. Derginin her sayısında araştırma, inceleme ve dosya konuları ile bölgelerden, Türkiye’den ve dünyadan haberlerin yanı sıra sektörün her kesiminden haberlere ve en son istatistiklere yer verilmektedir. Basılı yayınımız haricinde ayrıca sektöre yönelik güncel haberlerimiz www.gmdergi.com’da yayınlanmaktadır.

Yorum Yaz