MASTUR 7 KASIM’DA FAALİYETLERİNİ S0NLANDIRIYOR

Güncel 3 Kasım, 18:21'de eklendi

MTS-OTS Incoming Genel Müdürü Münci Karakaya, turizmgazetesi.com’a açıklamalarda bulundu. Bizde o haberi GM olarak sizlerle paylaşıyoruz.

mts inconimgfaaliyetdurduruyor

MTS-OTS İncoming Genel Müdürü Münci Karakaya, Mastur’un 7 Kasım tarihi ile faaliyetlerini sonlandıracağını söyledi.

Münci Karakaya, turizmgazetesi.com’a yaptığı açıklamada, Der Touristik’in kendi incomingini kendisinin yapmaya başlamasından dolayı Mastur’un görevini 7 Kasım’da tamamlayacağını, bu nedenle de Mastur’un faaliyetlerini 7 Kasım tarihi ile sonlandıracağını ifade etti.

Karakaya, yollarına MTS-OTS olarak devam ettiklerine dikkati çekerek, ‘’MTS-OTS ve mastur 2014 yılını İngiltere, Almanya, İsviçre, Hollanda ve Avusturya’dan 832 bin müşteri ile kapatacak. MTS-OTS olarak kış aylarında faaliyetlerimiz sürecek. 2015 yılında ise 700 bin civarında turiste hizmet vereceğiz’’ dedi.

OTS’nin 4 yıldan bu yana her yıl yüzde 25 oranında büyüdüğüne işaret eden Karakaya, şunları söyledi:

“OTS bu yılda büyümesini sürdürecek. 2014 yılı acente olarak beklentilerimizin doğrultusunda geçti. Hedeflediğimiz sayılara ulaştık. 2015 yılı için konuşmak için erken ama ilk gelen sinyallere baktığımızda zorlanacağız gibi gözükmekte. Şu anda gelen rezervasyonlara bakarsak karamsar olmak için neden görüyorum. Türkiye hakkında çok negatif haberler çıkıyor. Turizm gri havaları sevmez. Bu durumlarda tatile çıkacaklar durup beklemeyi tercih ediyor. Şu anda Kasım ayı için iyi rezervasyonlar alıyoruz. Türkiye’deki olalar turistin rezervasyonuna engel bir durum teşkil ediyor. Olaylar durursa Türkiye’de turizmi kendimizden başka hiç kimse engelleyemez. Avrupalı bize gelmeye hazır. Uçaklarımız var. Otellerimiz var. Acentelerimiz var. Herkes elini turizm için taşın altına sokmuş. Ancak yeter ki olaylar bitsin.’

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.