We-Flytour-GM-Banner-Animation
atf_banner-02
Anasayfa Güncel Neckermann’ın yeni partneri Akay Travel

Neckermann’ın yeni partneri Akay Travel

GM TURİZM VE YÖNETİM DERGİSİ

NECKERMANN yeni oluşumuyla başlayan faaliyeti ve Türkiye’deki beraber faaliyet içinde olacağı DMC firması AKAY TRAVEL SERVICE ile ilgili kamuoyuna açıklama yaptı.

Neckermann 60. Yılına adımı yeni destinasyon partneri Akay Travel Service ile attı…

Yaklaşık 3 yıl önce, Avrupa’nın en büyük ve en uzun paket tatil başarı hikayelerinden biri sona erdi.

O zaman, iflas eden Thomas Cook GmbH, rezerve edilen tüm turları iptal etmek zorunda kaldı. Bu aynı zamanda Neckermann Reisen ile de turların artık yapılamayacağı anlamına geliyordu. Thomas Cook Group’un iflasının bir sonucu olarak birçok partnerimizin ve müşterilerimizin kişisel olarak zarar gördüğünü biliyoruz ve bundan derin üzüntü duyuyoruz.

Bu iflastan ve ortaya çıkan zarardan tek sorumlu Thomas Cook AG dir. 2020’nin başında Anex Tourism Group (ATG), Neckermann Reisen’in marka haklarını satın aldı. Ayrıca o dönem çalışanları da dahil olmak üzere Öger Tours ve Bucher Reisen markalarını da devir aldı.

Sonrasında olanları hepimiz ilk elden deneyimledik. 2 yıldan fazla süren ve turizm sektörünü uçurumun eşiğine getiren bir salgın. Ve bu yetmezmiş gibi, birkaç haftadır benzersiz bir jeopolitik durumdayız.

Yine de, Avrupa’nın en güçlü tur operatörü markalarından birini yeniden aktif hale getirmek için doğru zaman olduğuna inanıyoruz! Alman ANEX Tour GmbH çatısı altında 6 Nisan’dan bu yana yine Neckermann Reisen markasıyla tur satışları yapmaktayız.

Dolayısıyla bu yılki relansman, Neckermann markasının yeni sahibiyle yeniden lansmanı. Ekibim ve ben, bu ikonik Alman markasını hayata döndürmekten ve bu başarı hikayesinin bir parçası olmaktan büyük onur ve gurur duyuyoruz.

Dertouristik, Alltours, ETI ve LIDL gibi birçok firmada edindiğim yaklaşık 30 senelik tecrübemi bu tur operatörü markasını eski büyüklüğüne geri getirmek için şimdi paylaşabilirim.

Bunu ancak sizin gibi mükemmel ve tanınmış otel partnerlerimizle başarabiliriz. Değerli DMC’miz AKAY Travel Services‘in çalışma arkadaşları ve Anex Group şemsiye şirket olarak birlikte büyük başarıları kutlayacağız. Fiyat odaklı hareket etmeyeceğiz, kalite ve hizmetle ikna edeceğiz.

Bu görevde bizi desteklediğiniz için mutluyum!

Ve bu arada: Neckermann markası, 1962 yılında, bu ülkede tatil paketinin mucidi olarak kabul edilen o zamanki katalog perakendecisi Josef Neckermann tarafından kuruldu. Yani Neckermann Reisen bu yıl 60. doğum gününü kutluyor! Kutlamak için iyi bir sebep daha. Doğduğu yıla parlak bir dönüş yapacağız.

Yorum Yaz