We-Flytour-GM-Banner-Animation
atf_banner-02
Anasayfa Güncel Pegas Touristik’in İlk Rus Turist Kafilesi Mardin’de

Pegas Touristik’in İlk Rus Turist Kafilesi Mardin’de

GM TURİZM VE YÖNETİM DERGİSİ

Pegas Touristik’in İlk Rus Turist Kafilesi Mardin’de

Türkiye’ye, Rusya’dan en çok turist getiren tur operatörlerinden olan Pegas Touristik’in girişimiyle Mardin’e gelen Rus kafilesi, Kasimiye Medresesi’ni gezdi.

Pegas Touristik’in İlk Rus Turist Kafilesi Mardin’de

Rusya’dan Türkiye’ye en çok turist getiren tur operatörlerinden birinin girişimiyle Rus turist kafilesi, Mardin’e geldi. Uçakla Diyarbakır Havalimanı’na gelen Rus turistler ve seyahat acentelerinden ekibin Mardin’deki ilk gezi durağı, Kasimiye Medresesi oldu. Mardin’in son zamanlarda turizm alanında popülaritesinin çok yüksek olduğunu fark ettiklerini belirten Pegas Touristik Operasyon Müdürü Yeliz Bilgin Ezici, “Misafirlerin ilgisini çeken bir bölge ama şu ana kadar tur düzenlemediği için öncü olmak adına tur başlattık.

Rusya’nın farklı şehirlerinden 8 acenteci ve 20 misafir bulunuyor. Acenteciler ilerleyen süreçlerde de haftalık programlarla gelmeye devam edecekler. Özellikle bölgeyi tanıtmak ve bölgedeki alanları hem fotoğraf hem de videolarla Rusya’da satışa açmak için Rusya’dan acentecileri getirmeye devam edeceğiz. İnanılmaz derecede pozitif sonuç aldık ve çok fazla paylaşımlar yapılıyor ve katlanacak artacak ve çok büyük operasyona adım atmış olacağız” dedi.

Rus turist Natalia Chykhlomina, Mardin’e Ulyanovsk kentinden geldiğini belirterek, “Mardin çok güzel bir kent. Filmlerden ve dizilerden biliyorum. Beklediğim gibi umduğum gibi gördüm. Herkesin mutlaka görmesi gereken bir kent” diye konuştu.

Gm Turizm & Yönetim Dergisi Hakkında:

GM Turizm ve Yönetim Dergisi, tümüyle turizm endüstrisi ve turizm profesyonellerinin ilgi alanındaki konular ile sektöre ilişkin araştırma ve incelemelerden oluşmakta. sektörel trendlerle ilgili analizlere yer vermektedir. Gm Turizm & Yönetim Dergimizin Hard Copy Trajı 4000 adet, Web sitesi aylık ziyaretçi sayısı 200.000 üzerinde. sosyal medya hesaplarının reel-aktif takipçileri 35.000 olup aylık yayınlanmaktadır.2021 yılı itibariyle GM Turizm & Yönetim Dergisi Rusya E- Dergi yayına başlayacaktır.

Teknolojiye yatırım yapmayı da ihmal etmeyen Gm Dergi Mart ayı frekansıyla “Canlı Dergi” yayını ile aynı zamanda izlenen ve seyredilebilme dergi olma özelliği taşıyacaktır. İçeriği ve yayın hedef tur operatörü, yatırımcı, işletmeci, yönetici, danışman, lojistik hizmet verenlere yönelik olarak hazırlanmaktadır. GM, yayın içeriği itibariyle, turizm sektörü ile sektörle ilişkili endüstri ve diğer kesimleri buluşturan bir BİLGİ platformu niteliğindedir.

Derginin her sayısında araştırma, inceleme ve dosya konuları ile bölgelerden, Türkiye’den ve dünyadan haberlerin yanı sıra sektörün her kesiminden haberlere ve en son istatistiklere yer verilmektedir. Basılı yayınımız haricinde ayrıca sektöre yönelik güncel haberlerimiz www.gmdergi.com’da yayınlanmaktadır.

Gm Turizm & Yönetim Dergisi’nin 142. Sayısını Okumak İçin Tıklayınız !

 

 

 

Yorum Yaz