We-Flytour-GM-Banner-Animation
atf_banner-02
Anasayfa Güncel Rus pazarından hızlı dönüş

Rus pazarından hızlı dönüş

GM TURİZM VE YÖNETİM DERGİSİ

Günlerdir beklenen haber nihayet Rusya’dan geldi ve 22 Haziran’da uçuşlar yeniden Türkiye’ye başlayacak. Dün gece açıklanan kararın ardından sevinen Türk turizmciler,yoğun mesailere geri döndü. Rus pazarının önemli Tur operatörü Anex Tur COO’su Aydın Yaşayacak ve ATG Hotels Satış pazarlama direktörü Oya Erdoğan, “hızlı bir rezervasyon akışı olduğu ve eski günlük rakamlara en kısa sürede dönüleceğinin müjdesi verdi.

ESKİ GÜNLÜK RAKAMLARA DÖNÜŞ HIZLI OLACAK

Anex Tour COO’su Aydın Yaşayacak, 22 Haziran açılışı haberinin ardından birden rezervasyonların akmaya başladığını ifade ederek konuyla ilgili hızlı bir hareketin gerçekleştiğini ifade etti. Yaşayacak “ 22 Haziran kararının açıklanmasının ardından yoğun bir şekilde rezervasyon alınmaya başladı. Hem bekleyen hem de yeni rezervasyonlar talepler hızla büyüdü. Rus misafirlerimiz evlerinde ekranların başında oturup bu haberi bekliyorlarmış adeta. Geceden beri yoğun bir mesai içindeyiz. Tüm ekibimizle birlikte çalışmalarımız hızlı bir şekilde başladık. Kısa süre içinde sezon öncesi planladığımız günlük rakamlara döneceğimizi düşünüyorum.

RUS PAZARINDA NORMALLEŞME BAŞLADI

ATG Hotels Satış Pazarlama Direktörü Oya Erdoğan 22 Haziran Rus pazarının açılması ile ilgili olarak önemli açıklamalar yaptı. Erdoğan; “ ATG Hotels olarak Rus pazarının açılması ve açılmaması üzerine iki ayrı planlama otellerimiz için yapmıştık. Şu an Rus pazarının 22 Haziran’da açılacak olmasından dolayı çok mutluyuz. Bizim için normalleşme başlamıştır dün gece haberin ardından Rusya’nın online kanallarından rezervasyon almaya başladık. Çok hızlı bir akış olacak.” dedi.

Yorum Yaz