We-Flytour-GM-Banner-Animation
GlobalYatakBankasi-1A
atf_banner-02
Anasayfa Güncel Spor Turizm Birliği 10’uncu yılını kutladı

Spor Turizm Birliği 10’uncu yılını kutladı

Spor Turizm Birliği 10. yılını kutladı

Spor Turizm Birliği, 10. yılını üyeleriyle birlikte Susesi Resort Hotel ev sahipliğinde Belek’te kutladı.

10.yıl dönümü kutlaması için bir araya gelen üyelere açılış konuşmasını STB Başkanı Arif Gözoğlu gerçekleştirdi.

Geçmiş başkanlara teşekkür ederek sözlerine başlayan Başkan Arif Gözoğlu, yeni Yönetim Kurulu’nun pandemi sebebiyle üyelerle bir araya gelemediklerini ifade etti. 10. yıl kutlaması vesilesiyle buluştuklarını pandemi öncesi günlerdeki gibi üyelerimizle toplantılar yapacağız diye belirtti.

STB, bünyesinde acente ve otel yöneticilerinin bir arada bulunduğu tek ve ilk dernek olma özelliğini taşıyor diyerek STB’nin kurulduğu günden bugüne kadar ki amacı, Türk Turizminin en önemli ayağından biri olan spor turizminde katma değer yaratmak ve yurt içi ve yurt dışında bu yönde tanıtım yapmak ve yeni projeler üreterek bu turizm çeşidini turizminden aldığı payı artırmak olduğunu bir kez daha vurguladı.

Spor turizmi olarak futbol dışında Bölgemizde çok çeşitli spor branşlarında spor kampları düzenlendiğini ancak tanıtımının yapılmadığına dikkat çekti.

10.yıl pastası coşkuyla kesildi

Spor Turizmi Birliği logosunu 10.yıl olarak güncellediklerine de değinen Arif Başkan, daha güçlenerek ve büyüyerek nice 10 yıllar dileklerinde bulundu.

Toplantının devamında yeni üyelere Üyelik Belgeleri takdim edildikten sonra 10.yıl pastasını tüm üyeler hep birlikte kesti.

Yorum Yaz