We-Flytour-GM-Banner-Animation
atf_banner-02
Anasayfa Güncel THY ve Pegasus İsrail uçuşlarını durdurdu

THY ve Pegasus İsrail uçuşlarını durdurdu

GM Haber Merkezi

THY ve Pegasus Hava Yolları İsrail uçuşlarını durdurdu. İsrail ile Hamas çatışmalarının ardından ikinci bir bildirime kadar Türk Hava Yolları ve Pegasus Hava Yolları, uçuşlara ara verdi.

THY Basın Müşaviri Yahya Üstün, sosyal paylaşım sitesinden yaptığı açıklamada, “İsrail’de yaşanan mevcut durum sebebiyle seferlerimize ikinci bir bildirime kadar ara verilmiştir” ifadelerini kullandı. 

Türk Hava Yolları’nın ardından Pegasus Hava Yolları da İsrail uçuşlarının durdurulduğunu açıkladı. Pegasus Hava Yolları’nın internet sitesinden yapılan açıklamada, “İsrail’de yaşanan mevcut durum nedeniyle İsrail kalkışlı ve varışlı seferlerimize ikinci bir bildirime kadar ara verilmiştir” ifadelerine yer verildi.

Açıklamada ayrıca yolculardan 7 Ekim ve öncesinde satın aldıkları ve 7 ile 31 Ekim tarihlerini kapsayan İsrail kalkışlı-varışlı seferlere ait biletler için, “Ücretsiz olarak açığa alabilir veya iptal ederek kesintisiz iade alabilir veya ücretsiz olarak tarih değişikliği yapabilirsiniz. 31 Ekim sonrası uçuşlarımıza ilişkin güncel bilgiler için duyurular sayfamızı takip etmeye devam edebilirsiniz” denildi.

Yorum Yaz