We-Flytour-GM-Banner-Animation
atf_banner-02
Anasayfa Güncel Yeni çehremizle sezona hazırız

Yeni çehremizle sezona hazırız

GM TURİZM VE YÖNETİM DERGİSİ

Seven Seas Gravel Select  Satış Müdürü Günay Şaban; Kemer bölgesinde hizmetleri ve yenilikleri ile Pazar çeşitliliğini artırmaya odaklandıklarını ifade ederek yenilenen tesis ile sezona hazırız” dedi.

Oteliniz 2022 yılı hedefi nedir?

Beklentilerimizin üzerinde rakamları da yakalayabiliriz. 2022 yılında pandeminin seyrinin yavaşlayacağı öngörüsü, aşılama sürecindeki başarı ve kapasite artışı, COVID-19’lu hayata adaptasyon ve insanların ertelediği seyahat programlarının yaratacağı talep akımı aşikar. Bu durum turizmde çok pozitif bir geri dönüşü dahi tetikleyebilir, buna hazır olmakta yarar var. Ve bizde bu doğrultuda hem otelimizi fiziksel anlamda hazırlayarak hem de hizmet ve personel anlamında tam anlamıyla hazır olarak güzel bir sezona giriş yapma umudu ile çalışmaktayız. Bilindiği gibi Kemer bölgesi Pazar çeşitliliğinde maalesef Rus misafire bağımlı halde kalmıştır. Halbuki Avrupa’dan gelen misafirlerinde ilk tercihi bir zamanlar Kemer bölgesi idi. 2022’de belki de en fazla gelişme gösterecek, en fazla parlayacak pazarımız İngiltere olacak. Nasıl ki Rusya’da 7, Almanya’da 5 milyon ziyaretçi sayısına ulaştıysak, aynı şekilde İngiltere’de de 5 milyona ulaşabiliriz. 2022, 2019’un çok üstünde olacak. Ve bizde bu konuda gerekli marketing çalışmaları ve doğru partner seçimleri ile pazar çeşitliliği yaratmak ve Avrupa pazarından da otelimize misafir çekme çabasındayız.

2022 yılı satışlarında en önemli nokta ne olmalı?

Her şeyden önce tüketici trendlerinde ve davranış şeklinde değişiklikler var. Tüketici artık öyle çok daha erken rezervasyon tercih etmiyor. Tüketicinin erken rezervasyon yaptırdığı dönem 2023’ten önce olmaz. Ama tabii 2022 yılı kesinlikle 2021 yılına göre daha iyi geçecek. Pandeminin etkileri geçmeye başlasa da özellikle finansal, ekonomik ve politik etkiler devam ediyor. Bu durumda Batı Avrupa profili çok erken rezervasyon yaptırmayı tercih etmiyor. Rusya ve Ukrayna’nın kendi arasındaki politik gelişmelerden dolayı rezervasyonların çok sık aktığını söyleyemeyiz. Dolayısıyla şu anda bizim için potansiyel oluşturacak olan turist profili beklemeye girdi. Şubat ayının sonlarına doğru hem politik hem finansal hem de sağlık anlamında pandeminin olumsuz etkilerinin biteceğini öngörerek Mart ayı itibariyle rezervasyonlar tekrar eski formuna kavuşacak öngörüsündeyim. Yani kısacası 2022 Yılı satışlarında en önemli nokta SABIR VE ZAMAN. Hiç şüphesiz ki bu yılda last minute satışlar ön planda olacak.

Oteliniz yenileniyor, bu konu hakkında kısaca bilgi verir misiniz?

Şu an içinde bulunduğumuz renevasyon süreci otelimizde yapılacak olan tüm yenilikler ve değişiklikler değerli misafirlerimizin geri bildirimlerininin analizleri yapılarak planlanmıştır. Yeniliklerimiz; Yenilenen modern iç mimari yapısı ile lobby, resepsiyon ve barlar, Ana Restaurant modern mobilya ve dizayn ile siz değerli misafirlerimize hizmet vermeye hazırdır. Gastronomi anlamında Sokak Lezzetleri yenilenen menü ve dizaynı ile farklı sunumlarla hizmet etmeye hazırdır. Sahil Balık Restoranımız zengin yiyecek ve içecek menüsü ile eşsiz yemek ziyafeti için keşfedilmeyi bekliyor.

Neden Biz; Seven Seas Gravel Select Hotel olarak, mavi ve yeşilin buluştuğu noktada eşsiz tatil deneyimini keşfetmek için sizleri davet ediyoruz. Güvenilir ve deneyimli personel tecrübesi ile aileniz, dostlarınız ve arkadaşlarınız ile yepyeni bir tatil deneyimine hazır mısınız? Modern mimarı yapısı ve yenilenmiş bölümlerimizle huzurlu tatilin başlangıç noktasındasınız. Seven Seas Gravel Select Hotel olarak yenilenen yüzümüz ile Kemer turizmine kalite katacağından hiç şüphemiz yoktur.

 

Yorum Yaz