28.9 C
Antalya
Pazartesi, Temmuz 4, 2022

English EN German DE Russian RU Turkish TR

Corendon Avrupa’da acenteler ile buluştu

Corendon Airlines Avrupa’da Acenteler ile Buluştu

Hollanda ve Almanya’da organize edilen iftar yemeklerinde Corendon Airlines yönetimi, Avrupa’daki Türk acenteler ile bir araya geldi. 

Corendon Airlines, Avrupa’da  üst üste 3 farklı şehirde düzenlediği iftar etkinlikleriyle Hollanda ve Almanya’daki Türk acenteler ile buluştu. İftar yemeklerinde acentelere konuşmalar yapan Corendon Airlines Yönetim Kurulu Başkanı Yıldıray Karaer, bu sene hem filonun hem de uçuş planının büyük oranda genişletildiğini vurguladı.

Lahey Kültür ve Turizm Müşaviri Erdem Acır da katıldı

Ramazan ayının ilk iftar yemeğini misafirlerini kendi grup otellerinden olan Corendon Village Hotel Amsterdam’da ağırlayarak veren Corendon Airlines’ın davetine Hollanda’daki Türk acentelerin yanı sıra Lahey Kültür ve Turizm Müşaviri Erdem Acır da katıldı.

Corendon Airlines’ın pandemi sebebiyle uzun zamandır bir araya gelemediği acenteleri ile buluşarak sektörel değerlendirmeler yaptığı iftar yemeklerinin ikinci durağı Stuttgart oldu.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Avrupalı turistin tatil popülaritesi

Corendon Airlines’ın Düsseldorf’a bağlı Essen’de verdiği üçüncü iftar davetine ise, Düsseldorf ile birlikte Köln, Münster gibi büyük şehirleri kapsayan NRW bölgesinden çok sayıda acente temsilcisi katıldı. Essen’deki iftar davetine katılan Avrupa Zonguldaklılar Derneği temsilcileri tarafından, Corendon Airlines’in zorlu pandemi döneminde başlattığı Avrupa-Zonguldak operasyonlarını başarılı bir şekilde sürdürdüğü ve bu bölgeyi kalkındırmak ve canlandırmak adına verdiği hizmetler nedeniyle teşekkür niteliğinde Yıldıray Karaer’e özel olarak hazırlanan Avrupa Zonguldaklılar Derneği Kalemi hediye edildi.

Corendon Airlines Yönetim Kurulu Başkanı Yıldıray Karaer: “2022’de filomuzu ve uçuş planı genişlettik” 

Corendon Airlines Yönetim Kurulu Başkanı Yıldıray Karaer, verimli bir yıl geçirdiklerini belirterek, 2022 sezonunda uçuş ağına ekledikleri Zafer Bölgesel Havalimanı ile birlikte Avrupa’dan direkt uçtuğu Anadolu şehirlerini artırmaya devam ettiklerinin altını çizdi; “Pandeminin etkilerinin azalması ile birlikte büyük beklentilerle başladığımız 2022 yılında, beklentilerimiz ve hedeflerimiz ile orantılı olarak hem filomuzu hem de uçuş planımızı genişlettik. Avrupa’da yaşayan Türk vatandaşlarının memleketlerine daha kolay ve konforlu seyahat edebilmeleri için Anadolu hatlarımızı artırdık. 2022 yaz sezonunda Avrupa’dan Türkiye’nin 18 meydanına direkt seferler gerçekleştiriyoruz.” dedi. Karaer ayrıca çok büyük oranda büyüyen operasyon için özellikle Avrupa-Türkiye uçuşlarında acentelerin desteğinin önemine vurgu yaptı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Rus oligarklar business jetlerle Avrupa'ya uçuyor
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Ruslar Avrupa'ya nasıl gidiyorlar?

Konuşmasında Corendon Airlines’in yeni başladığı Almanya’da yaşayan Türk gençlere yönelik kabin ekibi istihdamı projesine de değinen Karaer, kabin ekibi olmak isteyen Türk gençlerinin EASA Temel Emniyet Eğitimi Sertifikası (Cabin Crew Attestation) eğitiminin Corendon Airlines tarafından sağlanacağını belirtti.

İftar etkinliklerine Corendon Airlines Yönetim Kurulu Başkanı Yıldıray Karaer ile birlikte Corendon Airlines yöneticileri ve çalışanları da katıldı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

GM TURİZM VE YÖNETİM DERGİSİ
18 yıldır basılı olarak yayın hayatına başarı ile devam eden GM Turizm & Yönetim Dergisi’nin online haber portalına hoş geldiniz!
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Avrupadaki havaalanlarından bir günde yüzlerce uçuş iptali
www.gmdergi.com’da turizmin en önemli ve güncel haberlerini günlük olarak sizlerle paylaşmaktayız. Türkiye’nin ilk ve tek Turizm ve Yönetim Dergisi GM GM (General Management)’ın geçmişi, online portalımız öncesinde 17 yılla dayanmaktadır. Yayın hayatına 2004 yılında başlayan GM, günümüze kadar varlığını sürdürmektedir. GM Turizm ve Yönetim Dergisi, tümüyle turizm endüstrisi ve turizm profesyonellerinin ilgi alanındaki konular ile sektöre ilişkin araştırma ve incelemelerden oluşmakta, sektörel trendlerle ilgili analizlere yer vermektedir. Gm Turizm & Yönetim Dergimizin Hard Copy Trajı 4000 adet, Web sitesi aylık ziyaretçi sayısı 200.000 üzerinde, sosyal medya hesaplarının reel-aktif takipçileri 35.000 olup aylık yayınlanmaktadır. GM Dergi’yi Okuyabilir, Dinleyebilir ve İzleyebilirsiniz! Online portalımız üzerinde bulunan e- dergi okuma linki ile basılı dergimize ulaşabilir, dilerseniz akıllı telefonlarınıza app uygulaması olarak gmdergi yazarak indirip dergimizi okuyabilirsiniz. Teknolojiye yatırım yapmayı da ihmal etmeyen Gm Dergi, 2021 Mart ayı frekansıyla “Canlı Dergi” yayını ile aynı zamanda izlenen ve seyredilebilme dergi olma özelliğine kavuşmuştur. İçeriği ve yayını tur operatörü, yatırımcı, işletmeci, yönetici, danışman, lojistik hizmet verenlere yönelik olarak hazırlanmaktadır. GM, yayın içeriği itibariyle, turizm sektörü ile sektörle ilişkili endüstri ve diğer kesimleri buluşturan bir BİLGİ platformu niteliğindedir. Keyifli okumalar…

GM MOLA

BİZİ TAKİP EDİN

17,572BeğenenlerBeğen
22,171TakipçilerTakip Et
110AbonelerAbone

SON HABERLER