We-Flytour-GM-Banner-Animation
atf_banner-02
Anasayfa Sektörel Haberler  Casa Fora Beach Resort Ekibi, İlk Sezonun Başarısını Kuzey Kıbrıs’ta Kutladı

 Casa Fora Beach Resort Ekibi, İlk Sezonun Başarısını Kuzey Kıbrıs’ta Kutladı

GM Haber Merkezi

YEY Group çatısı altında faaliyet gösteren ve Antalya’nın Manavgat ilçesinde konumlanan Casa Fora Beach Resort Hotel ekibi, başarıyla geçen ilk sezonun ardından enerjisini tazelemek ve ve yeni sezona motivasyonlu başlamak için Kuzey Kıbrıs tatiline çıktı.

2 Haziran 2023 tarihinde gerçekleşen muazzam açılış partisiyle kapılarını dünya çapında ziyaretçilere açan Casa Fora Beach Resort, yaz sezonu boyunca sunduğu kaliteli hizmet ve eşsiz konseptiyle adından söz ettirdi. Aralık ayına kadar kesintisiz faaliyet gösteren otel, misafirlerine unutulmaz deneyimler yaşatmanın gururunu yaşadı. Casa Fora Beach yönetimi ise başarıyla gerçekleşen sezonun ardından, sezonda çalışan ve belli kuralları ihlal etmeyen personelini Kıbrıs’ta bulunan Merit Park Hotel’de tatile çıkardı. Tatil 8-12 Ocak tarihlerinde gerçekleşti.

Akdeniz’in kıyısında eşsiz konuma sahip olan Casa Fora Beach Resort, sürpriz yeniliklerle dolu bir şekilde 27 Mart 2024 tarihinde kapılarını yeniden açacak. Bu tarihi heyecanla bekleyen tesis, misafirlerine keyifli ve konforlu bir tatil deneyimi sunmak için tüm hızıyla hazırlıklarını sürdürüyor.

Yorum Yaz