We-Flytour-GM-Banner-Animation
atf_banner-02
Anasayfa Sektörel Haberler Fatih Caner Crowne Plaza Antalya’dan ayrıldı

Fatih Caner Crowne Plaza Antalya’dan ayrıldı

GM Haber Merkezi

12 yıldır Crowne Plaza Antalya Genel Müdürlüğünü yürüten Fatih Caner, bir veda yazısı yayınladı. Caner, “Kendi sağlığım ve geleceğim ile ilgili planlar yaparak bir süre dinlenmek istiyorum” dedi. 

Fatih Caner açıklamasında şu ifadeleri kullandı:

“2012 Yılı Eylül ayından beri gururla Genel Müdürlük görevini ifa ettim; pek çok acı tatlı anımız, büyük başarılarımız oldu, hep birlikte dağ gibi zorlukların üzerinden geldik. Hepinizin çok yakından bildiği üzere otelimiz başarı dolu 12 yılın ardından Kaf Otelcilik Yönetim Kurulu Başkanı, üyeleri ve aileleri tarafından alınan karar doğrultusunda Zemzem Grup bünyesindeki AIFE Turizm Yatırımları ve İşletme A.Ş.’ ye kiraya verildi. Bu süreçte de her iki tarafa elimden geldiğince yardımcı olmaya gayret edip bu sürecin sağlıklı yürütülmesi adına katkı sağlamaya gayret ettim ve son aşamaya geldik.

Artık kendi sağlığım ve geleceğim ile ilgili planlar yaparak bir süre dinlenmek istiyorum.

Sizlere ve ailenize sağlık mutluluk ve başarılar, AIFE Yönetim Kuruluna bol başarı, bol kazanç, KAF Yönetim Kurulu’na huzurlu ve başarılı bir süreç diliyorum.

Sizlerden özellikle AIFE ve KAF ailelerine bu zamana kadar gösterdiğiniz yüksek destek, sevgi ve saygıyı sürdürmenizi rica ediyorum. Bu zamana kadar tek bir personel ve tek bir tedarikçiyi bile mağdur etmeyen bu iki şirkete lütfen elinizden gelen desteği gösterin.”

Yorum Yaz