We-Flytour-GM-Banner-Animation
atf_banner-02
Anasayfa Sektörel Haberler Fatih Günkent DoubleTree by Hilton Şanlıurfa’da

Fatih Günkent DoubleTree by Hilton Şanlıurfa’da

GM Haber Merkezi

Fatih Günkent Şanlıurfa’nın ilk uluslararası beş yıldızlı oteli DoubleTree by Hilton Şanlıurfa Genel Müdürü olarak atandı.

DoubleTree by Hilton Şanlıurfa Genel Müdürlüğü’ne Fatih Günkent getirildi. Geçtiğimiz aylarda açılan otel ekibine liderlik eden Günkent, yeni görevinde 19 yıllık turizm deneyimi ve hizmet kalitesi alanlarındaki bilgi birikimi ile katkı sağlamaya devam ediyor.

Şanlıurfa, Türkiye 5 Eylül 2023 – Geçtiğimiz aylarda kapılarını açan Şanlıurfa’nın ilk uluslararası beş yıldızlı oteli DoubleTree by Hilton Şanlıurfa’da üst düzey bir atama gerçekleşti.Yeni görevinden önce Mersin HiltonSA’da Operasyon Direktörü olarak görev yapan Fatih Günkent, DoubleTree by Hilton Şanlıurfa’ya Genel Müdür olarak atandı.

Adnan Menderes Üniversitesi’nde Turizm Yönetimi ve Otel İşletmeciliği / Konaklama üzerine lisans eğitimini tamamlayan Günkent, Cambridge Üniversitesi’ne bağlı Girton Collage’de eğitimine devam etti. 2004 yılında Hilton ailesine katılan Günkent, 2008 yılından bu yana Hilton Istanbul Bosphorus, DoubleTree by Hilton Malatya, Adana HiltonSA, Mersin HiltonSA’da önemli pozisyonlarda görev alarak markaya ait yeni açılan ve mevcut otellerde önemli roller üstlendi.

Fatih Günkent “Şanlıurfa’da açılan şehrin ilk uluslararası beş yıldızlı oteli DoubleTree by Hilton Şanlıurfa, sadece bu ilde değil, tüm Güneydoğu Anadolu bölgemizin turizmine değerli katkıda bulunacak ülke adına çok değerli bir projemizdir. Şehrin turist hacmini artırmaya da vesile olan otelimiz, modern toplantı salonları ile de önemli toplantı ve etkinliklere ev sahipliği yaparak iş dünyasını Şanlıurfa’da ağırlıyor.” dedi.

Yorum Yaz